Складні перемоги лідерів: результати Суперліги Парі-Матч 10 грудня

9,4 т.
Дніпро

У чемпіонаті України з баскетболу 10 грудня відбулися чергові поєдинки в Суперлізі Парі-Матч. Центральний поєдинок пройшов в Південному, де віце-чемпіон "Хімік" в одеському дербі виявився сильнішим за "БІПИ" (71:64).

Матч, як і годиться між принциповим суперниками, пройшов у безкомпромісній боротьбі. Господарі паркету швидко повели в рахунку, і здавалося розчавлять одеситів, але підопічні Вадима Пудзирея змогли в другій чверті змінити малюнок.

Лише за кілька хвилин до завершення основного часу южненці знову вийшли вперед і довели гру до перемоги.

Дніпровський "Дніпро" на паркеті ДС "Шинник" обіграв одного з аутстайдеров першості - БК "Запоріжжя" 89:86.

Зустріч пройшла під диктовку господарів, і здавалося, що підопічні Дениса Журавльова не матимуть жодних проблем з результатом. По ходу зустрічі перевага "Дніпра" становило близько 15 очок, але це зіграло злий жарт з баскетболістами.

У четвертій чверті дніпряни розслабилися і цим ледь не скористався суперник. Гравці "Запоріжжя" скоротили відставання до 2-х очок, але перевести гру в овертайм так і не змогли.

Читайте: Віце-чемпіон України зазнав сенсаційної поразки в Суперлізі Парі-Матч

У другому матчі ігрового дня МБК "Миколаїв" порадував своїх фанатів, обігравши в гостях харківський "Політехнік" - 68:74.

Вже з перших хвилин "корабели" повністю домінували на паркеті, наближаючись в середині зустрічі в позначки в +20 очок різниці. У другій половині гості зменшили оберти, що однак, не завадило їм впевнено перемогти.

Нагадаємо, що в п'ятницю "Політехнік" поступився вдома БК "Запоріжжю" з рахунком 76:84, а потім "Дніпро" розгромив в рідних стінах МБК "Миколаїв" (102: 80).