"Черкаські Мавпи" ефектно обіграли віце-чемпіона України

7,9 т.
'Черкаські Мавпи' ефектно обіграли віце-чемпіона України

"Черкаські Мавпи" здобули блискучу перемогу в Суперлізі Парі-Матч. Команда Максима Міхельсона ефектно обіграла чинного віце-чемпіона України - южненський "Хімік" (86:78).

Господарі досить впевнено розпочали поєдинок. Черкащанам легко вдавалися швидкі проходи під кільце суперника. А якась нервозність і велика кількість браку у гостей лише погіршували становище "Хіміка".

Після великої перерви "Мавпи" довели різницю в рахунку до непристойного, коли розрив перевалив за 20 очок. Здавалося, що інтрига на паркеті померла, проте тайм-аут допоміг южненцям прийти в себе. Саме після нього гості повернулися в гру, зумівши навіть виграти чверть.

Читайте: Баскетболіст збірної України влаштував нервування в Лос-Анджелесі

У заключній десятихвилинці в Черкасах розпочалися справжні баскетбольні гойдалки. Гравці обох команд почали обстрілювати кільця суперника дальніми кидками, демонструючи забійну реалізацію.

В кінці чверті гості скоротили різницю до 6 очок, проте на більше команди Віталія Степанівської не вистачило.

"Черкаські Мавпи" - "Хімік" 86:78 (19:15, 26:16, 18:19, 23:28)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українець Олексій Лень допоміг "Фінікс" вигризти перемогу в матчі НБА.