20 жовтня • оновлено в 23:02

/ Баскетбол

БК "Одеса" розібралася з "Миколаєвом" в першому чвертьфіналі Кубка України

2.9т Читати матеріал російською

"Одеса" впевнено обіграла "Миколаїв" в першому матчі 1/4 фіналу Кубка України з баскетболу. Поєдинок в УСК "Одеса" завершився з рахунком 100:58.

Старт матчу вийшов рівним. Ніхто з суперників не хотів поступатися. Командам було складно впоратися з нервами. У підсумку після першої чверті одеситам вдалося відірватися від суперника, а до великої перерви розвинути свій успіх. Завдяки приголомшливій грі Бєлікова і Щепкіна господарі збільшили свій відрив до +18. "Корабели" були самі на себе не схожі: вони часто втрачали м'яч в атаці, дозволяючи супернику відірватися на велику відстань. Грамотні дії одеситів у захисті змушували суперника помилятися і зменшували кількість результативних атак.

Одеса - Миколаїв

ФБУ

Після великої перерви гравці "Одеси" почали провалюватися в нападі, змушуючи наставника команди Олега Юшкіна брати тайм-аут. Це кардинально змінило гру його команди в атаці, яка, завдяки феноменальному ривку, відірвалася від гостей з Миколаєва на 30 очок.

Остання чверть стала лише формальністю. Переможця було фактично визначено, однак у "корабел" був ще матч-відповідь, так що головною метою гостей стало скорочення відставання. Проте "Одеса" впіймала кураж і у підсумку розгромила суперника +42.

Матч-відповідь команди проведуть 27 грудня. Початок зустрічі - о 19:00.

БК "Одеса" - МБК "Миколаїв" 100:58 (22:20, 34:18, 21:12, 23:8)

БК "Одеса": Вітолс (8+4 передачі), Прокопенко (16+5 підбирань +4 передачі), Бєліков (11), Новіков (5), Хелманіс (11) - старт; Щепкін (23+4 втрати), Шеляковс (14), Балабан (5), Ткачук (5+9 передач + 3 перехоплення), Пустозвонов (2+8 підбирань), Скрипець.

МБК "Миколаїв": Зотов (10+6 втрат), Попов (6), Онуфрієв (7), Приймак (2), Адедіран (5+5 підбирань + 4 втрати) - старт; Омоера (11), Давидюк (7+5 підбирань), Анікієнко (4), Хохоник (4), Мусієнко (1), Бобров (1), Тонченко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський обраний новим членом виконкому Національного олімпійського комітету України.

Він назвав для себе новим викликом обрання в члени виконкому НОК України.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!