БК "Одеса" розібралася з "Миколаєвом" в першому чвертьфіналі Кубка України

6,0 т.
БК 'Одеса' розібралася з 'Миколаєвом' в першому чвертьфіналі Кубка України

"Одеса" впевнено обіграла "Миколаїв" в першому матчі 1/4 фіналу Кубка України з баскетболу. Поєдинок в УСК "Одеса" завершився з рахунком 100:58.

Старт матчу вийшов рівним. Ніхто з суперників не хотів поступатися. Командам було складно впоратися з нервами. У підсумку після першої чверті одеситам вдалося відірватися від суперника, а до великої перерви розвинути свій успіх. Завдяки приголомшливій грі Бєлікова і Щепкіна господарі збільшили свій відрив до +18. "Корабели" були самі на себе не схожі: вони часто втрачали м'яч в атаці, дозволяючи супернику відірватися на велику відстань. Грамотні дії одеситів у захисті змушували суперника помилятися і зменшували кількість результативних атак.

Читайте: "Одеса" обіграла "Дніпро": результати Суперліги Парі-Матч 19 грудня

Після великої перерви гравці "Одеси" почали провалюватися в нападі, змушуючи наставника команди Олега Юшкіна брати тайм-аут. Це кардинально змінило гру його команди в атаці, яка, завдяки феноменальному ривку, відірвалася від гостей з Миколаєва на 30 очок.

Остання чверть стала лише формальністю. Переможця було фактично визначено, однак у "корабел" був ще матч-відповідь, так що головною метою гостей стало скорочення відставання. Проте "Одеса" впіймала кураж і у підсумку розгромила суперника +42.

Матч-відповідь команди проведуть 27 грудня. Початок зустрічі - о 19:00.

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський обраний новим членом виконкому Національного олімпійського комітету України.

Він назвав для себе новим викликом обрання в члени виконкому НОК України.