Березневе безумство: визначився переможець сезону NCAA

6,0 т.

У Національній студентській баскетбольній лізі США (NCAA) зіграний вирішальний матч сезону. У фіналі, який проходив в Сан-Антоніо (штат Техас), зійшлися університети Мічигану і Вілланова.

Номінальні гості з перших хвилин захопили інціативу на паркеті. Баскетболісти "Вілланова" впевнено вели гру, демонструючи перевагу над суперником протягом обох чвертей.

Читайте: Українець Михайлюк увійшов в збірну конференції NCAA

Найбільш помітним на майданчику був розігруючий Донт Дівінсенсо. Лідер "Вілланова" зумів набрати за матч 31 очко, зробивши при цьому 5 підбирань.

У підсумку поєдинок завершився впевненою перемогою університету Віланова з рахунком 79:62.

Березневе безумство. фінал NCAA

"Мічиган" - "Вілланова" 62:79 (28:37, 34:42)

Мічиган: Абдул-Рахман (23), Вагнер (16 + 7 підбирань), Сімпсон (10)

Вілланова: ДіВінченцо (31 + 5 підбирань), Бріджес (19), Спеллман (8 + 11 підборів)

Нагадаємо, що "Канзас" українця Святослава Михайлюка зазнав поразки в півфіналі NCAA від "Віланова".