Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Березневе безумство: визначився переможець сезону NCAA

2.3тЧитати матеріал російською

У Національній студентській баскетбольній лізі США (NCAA) зіграний вирішальний матч сезону. У фіналі, який проходив в Сан-Антоніо (штат Техас), зійшлися університети Мічигану і Вілланова.

Номінальні гості з перших хвилин захопили інціативу на паркеті. Баскетболісти "Вілланова" впевнено вели гру, демонструючи перевагу над суперником протягом обох чвертей.

Найбільш помітним на майданчику був розігруючий Донт Дівінсенсо. Лідер "Вілланова" зумів набрати за матч 31 очко, зробивши при цьому 5 підбирань.

У підсумку поєдинок завершився впевненою перемогою університету Віланова з рахунком 79:62.

Березневе безумство. фінал NCAA

"Мічиган" - "Вілланова" 62:79 (28:37, 34:42)

Мічиган: Абдул-Рахман (23), Вагнер (16 + 7 підбирань), Сімпсон (10)

Вілланова: ДіВінченцо (31 + 5 підбирань), Бріджес (19), Спеллман (8 + 11 підборів)

Нагадаємо, що "Канзас" українця Святослава Михайлюка зазнав поразки в півфіналі NCAA від "Віланова".

Читайте всі новини по темі "NCAA" на сайті "OBOZREVATEL".