Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Неймовірна поразка чемпіона і божевільна перемога "Черкаських Мавп": результати матчів Суперліги

4.4тЧитати матеріал російською

3 листопада відбулися три матчі чемпіонату України з баскетболу, два з яких завершилися справжніми драмами для фаворитів.

Центральним протистоянням стала битва южненського "Хіміка" та "Черкаських Мавп". Команди порадували уболівальників яскравим баскетболом в очній зустрічі, влаштувавши неймовірні розборки на паркеті "Олімп", що завершилися божевільною перемогою гостей (67:68).

Підопічні Міхельсона рвонули з місця в кар'єр, приголомшив віце-чемпіонів України на старті поєдинку. Южненці прийшли в себе лише в другій чверті, ставши потроху відігравати згаяне на початку гри.

Після великої перерви "Хімік" на куражі пішов вперед і зумів вийти вперед, переламавши хід зустрічі. Проте, баскетболісти "Черкаських Мавп" за 2 хвилини до фінальної сирени зрівняли рахунок, перетворивши кінцівку в справжній трилер.

А коли здавалося, що господарі виграють з різницею в 2 очки, місцевих глядачів глибоко шокував Липовцев. Артем закинув "трійку" за 1,6 секунди до завершення зустрічі, вирвавши божевільну перемогу для своєї команди.

"Хімік" - "Черкаські Мавпи" - 67:68 (10:19 20:16, 19:13, 18:20)

"Хімік": Колтер (13), Рябчук (8 + 5 підбирань), Мальчевський (3), Павлов (6), Петров (14 + 10 підбирань + 2 блок-шоти) - старт; Антипов (2), Марченко (2), Сидоров (15), Еріанс (2), Лав (2)

"Мавпи": Бояркіна (4 + 7 підбирань + 4 передачі), Кольченко (13), Конєв (10), Липовцев (10 + 4 передачі), Джефферсон (21 + 13 підборів) - старт; Кобець (6), русла, Ткаченко, Девіс (2), Джурич (2 + 5 підбирань)

У паралельному напруженому матчі "Миколаїв" розібрався на виїзді з "Запоріжжям".

БК "Запоріжжя-ZOG" - МБК "Миколаїв" 79:84 (22:24 19:16, 17:23, 21:21)

"Запоріжжя": Буренко (8 + 5 передач), Щепкін (1), Овдеєнко (15 + 6 підбирань + 4 передачі), Ворник (5), Анісімов (11 + 6 підбирань + 3 блок-шоти) - старт; Буц (15 + 6 підбирань), Ясиненко (10), Кожем'якін (9 + 7 підбирань), Кондраков (5), Лук'янов

"Миколаїв": Попов (12), Мусієнко (6), Носков (15 + 8 підбирань + 4 передачі), Давидюк, Аникиенко (2) - старт; Іванов (2), Шостуха (14), Тонченко, Шепіля, Онуфрієв (20 + 4 підбирання), Кушніров (13 + 10 підборів)

А ще одним трилером ігрового дня стала Заруба в Одесі, де БІПА приймала чинного чемпіона "Будівельник".

Кияни провалили початок зустрічі, за що і поплатилися в кінцівці. "Будівельники" всіляко намагалися врятувати гру, проте хаотична кінцівка завершилася на користь господарів.

БІПА - "Будівельник" 64:63 (15:11, 20:19, 12:18, 17:15)

"БІПА": Артамонов (8 + 5 втрат), Алфьоров (7), Ефіанайі (15 + 7 підбирань), Кривцов (9 + 6 підборів), Тищенко (4 + 5 підборів) - старт; Сліпенчук (3), Ходов (3), Бєліков (12 + 5 підбирань), Тихонов (3)

"Будівельник": Дугат (11 + 6 передач + 5 втрат), Отверченко (2), Крутоус (8 + 7 підборів), Брістол (6 + 8 підбирань), Сандул (8 + 4 підбирання) - старт; Анісімов (10 + 5 підбирань), Конате, Місяць (2), Зотов, Філдс (16)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що гравець збірної України серйозно насолив російському олігархові в НБА.

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "OBOZREVATEL".