"Черкаські Мавпи" не змогли створити диво в лігві чемпіона

2,5 т.
'Черкаські Мавпи' не змогли створити диво в лігві чемпіона

Чемпіон України южненський "Хімік" вдруге завдав поразки "Черкаським Мавпам" у півфінальній серії Суперліги Фаворит Спорт. Господарі здобули перемогу з досить комфортним рахунком - 87:72.

"Хімік" не найвдалішим чином почали поєдинок, прогавивши стартовий спурт гостей. Команда Максима Міхельсона могла виграти першу чверть впевненіше, але в кінцівці пропустила триочковий від Сидорова.

Господарі розкочегарилися в другій 10-хвилинці. Підопічні Юшкіна почали бомбардувати кільце команди суперника з різної дистанції і легко вийшли вперед. "Хімік" не підпускав суперника ближче, ніж на 10 пунктів.

Читайте: Суперліга Фаворит Спорт: результати матчі 1/2 фіналу 14-15 квітня

Заключну чверть команди розпочали за рахунку 62:54 на користь Хіміка. Як не старалися гості, але зробити диво і зрівняти рахунок у серії вони не зуміли. Тепер серія переміститься в Черкаси.

"Хімік" - "Черкаські Мавпи" - 87:72 (18:21, 28:13, 16:20, 25:18)

"Хімік": Фрейзер (15 + 7 передач), Бєліков (4), Конєв (6 + 8 підбирань + 4 передачі), Шоу (4), Антипов (12 + 5 підбирань) - старт; Мальчевський (14 + 5 підбирань), Попов, Рябчук (8), Прокопенко (3), Петров (11 + 8 підбирань), Сидоров (9), Павлов.

"Мавпи": Артамонов (6), Сизов (10 + 7 підбирань), Антонець (9), Носков (22 + 8 підбирань + 5 передач), Завадський (9) - старт; Хол (4), Шаламов (2), Давидюк, Кобець (9), Балабан, Мірошниченко, Скапінцев (1).

Рахунок в серії: 2-0

Як повідомляв "Обозреватель", "Черкаські Мавпи" встановили рекорд у Суперлізі Фаворит Спорт.