Українська "молодіжка" успішно стартувала на Євробаскеті

3,6 т.
Українська 'молодіжка' успішно стартувала на Євробаскеті

Чоловіча молодіжна збірна України U-20 обіграла в стартовому поєдинку Євробаскету-2015 команду Польщі - 79:55.

Суперник почав поєдинок з низки помилок, що дозволило нашим відразу піти в невеликий відрив. Тренер польської команди вже через три хвилини був змушений взяти тайм-аут, інформує прес-служба ФБУ .

На початку другої чверті поляки трохи скоротили відставання, проте точні кидки Балабана і Кобця змусили наставника суперника знову брати паузу. А на велику перерву команди пішли за рахунку 46:32 на нашу користь.

Читайте: Мурзін: сподіваюся, у збірній не буде проблем з легіонерами

Однак у третій чверті українці розслабилися, дозволивши супернику виграти її з перевагою в п'ять очок. Впевнена кінцівка в заключній чверті (22: 7) дозволила нашій команді здобути стартову перемогу на чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, 8 липня збірна України зіграє на молодіжному Євробаскеті проти команди Чехії. Початок о 19:45.