"Черкаські Мавпи" обіграли "Дніпро" в драматичній грі "малого" фіналу Суперліги Парі-Матч

11,1 т.
Суперліга Парі-Матч

В Україні продовжилася битва за третє місце чемпіонату країни з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч. У третій грі "бронзової" серії "Черкаські Мавпи" на паркеті місцевого палацу спорту "Будівельник" обіграли "Дніпро" - 83:81.

Після впевненої перемоги "Дніпра" в першому матчі, і не менш упевненого реваншу "Мавп" у другому, третя зустріч ознаменувалася безкомпромісною боротьбою на кожному міліметрі майданчика.

У першій чверті господарі влучними кидками з периметра і після сольних проходів просто зім'яли суперника. Дніпряни трохи оговталися лише до середини другої десятихвилинки. Після перерви підопічні Максима Міхельсона злегка зменшили оберти, чим баскетболісти "Дніпра" вдало скористалися, зробивши ривок 10:2. Перед заключним відрізком гравці "Черкаських Мавп" лідирували 11 очок, однак розгубили всю свою перевагу, дозволивши опонентам відчути свою гру.

Незважаючи на такий удар, "Мавпи" не здалися і з сиреною змогли закинути неймовірно складний переможний кидок, який дозволив їм вийти вперед у серії до трьох перемог - 2:1.

Читайте: Збірну України назвали головним фаворитом чемпіонату Європи з баскетболу

Свій четвертий поєдинок ці команди проведуть п'ятого травня. Початок о 18:30.