Збірна України впевнено обіграла Чехію у стартовому матчі на Євробаскеті-2017

25,0 т.
Україна Чехія Євробаскет

Збірна України з баскетболу тріумфально стартувала на жіночому чемпіонаті Європи, який проходить у Чехії з 16 по 25 червня. У першому турі "жовто-сині" обіграли господарок турніру - 59:47.

Підопічні Володимира Холопова впевнено розпочали зустріч, захопивши територіальну перевагу на майданчику в Hradec Kralove Arena з перших секунд. Найактивнішою у складі нашої команди була капітан Аліна Ягупова.

Читайте: Жіночий Євробаскет-2017: гід для чайників

Лідер "жовто-синіх" практично не сідала відпочивати в першій чверті, щоразу вражаючи кільце суперника. Висока результативність Ягупової, а також точність кидків її партнерів по команді через дугу дозволили Україні створити вельми комфортну перевагу ще до великої перерви.

У третій десятихвилинці у обох команд абсолютно розклеїлася гра. Коефіцієнт нестачі просто зашкалював, проте в цьому сумбурі Чехія зуміла трохи скоротити розрив у рахунку, відігравши шість очок.

Читайте: Україна на жіночому Євробаскеті-2017: розклад, результати, таблиці

Заключна чверть розпочалася з атак номінальних гостей, проте українки впевнено впоралися із натиском суперника. Наші дівчата якісно оборонялися біля свого щита, не дозволивши чешкам відродити будь-яку інтригу.

Наступний матч збірна України проведе в суботу, 17 червня. У другому турі "жовто-сині" зіграють з Іспанією. Початок поєдинку о 16:00.

Як повідомляв "Обозреватель", жіночий Євробаскет-2017 драматично стартував у Празі.