Українка стала найкращим снайпером Кубка світу з баскетболу 3х3, випередивши двох росіянок

16,4 т.
Анна Зарицька

Баскетболістка збірної України 3х3 Анна Зарицька стала найрезультативнішим гравцем на Кубку світу, що завершився в Нанті. Наша співвітчизниця за сім матчів, які провела команда, зуміла набрати 52 очки. Аналогічний показник і у лідерки угорської збірної Беттіни Бозокі.

При цьому друге і третє місце залишилися за представницями Росії. Анна Лешковцева, яка стала найкориснішим гравцем чемпіонату набрала 50 залікових пунктів, а в активі Анастасії Логунової 46 очок.

Читайте: У Франції завершився Кубок світу з баскетболу 3х3: всі переможці

Нагадаємо, збірна України завоювала бронзові медалі жіночого Кубка світу з баскетболу 3х3. У свою чергу наша чоловіча команда вилетіла з турніру на чвертьфінальній стадії, поступившись при неадекватному суддівстві господарям французам.

Як повідомляв "Обозреватель", українець Вадим Піддубченко виграв "бронзу" в конкурсі данків на Кубку світу з баскетболу 3х3.