Захисник збірної України відіграв ключову роль у перемозі своєї команди в США

4,7 т.
Святослав Михайлюк

Атакуючий захисник "Канзасу" Святослав Михайлюк допоміг своїй команді здобути непросту перемогу в черговому турі Національної студентської баскетбольної ліги США (NCAA).

Чотири очки, зароблені нашим співвітчизником в матчі проти "Західної Віргінії", стали вирішальними в матчі. "Канзас" в овертаймі переграв на виїзді суперника з рахунком 84:80 (39:32, 32:39 ВІД 9:13).

Вихованець "Черкаських Мавп" провів на майданчику 21 хвилину. Михайлюк реалізував 1/4 двоочкових, двічі промахнувшись здалека, а також закинув 2/2 штрафних.

Читайте: Знаменитого українського баскетболіста дискваліфікували за бійку в США: відео бійки

Крім того, в активі 19-річного баскетболіста збірної України три підбирання біля свого щита і одна результативна передача. У пасив Свят записав 2 втрати і 5 фолів.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Михайлюк допоміг своєму клубу здобути драматичну перемогу в NCAA.