Україна здобула ефектну перемогу на баскетбольному турнірі в Словаччині

4,3 т.
Збірна України з баскетболу

Збірна України з баскетболу здобула впевнену перемогу в другому поєдинку міжнародного турніру в Словаччині. Зустріч з командою Швейцарії завершилася з рахунком 91:75.

Наші співвітчизники з перших секунд захопили ініціативу в матчі. Впевнено атакуючи з середньої та дальньої дистанції, підопічні Євгена Мурзіна завершили першу чверть з рахунком 27:19. Наступний відрізок став справжньою гольовою феєрією, де атака домінувала над захистом. Команди влаштували перестрілку, в якій переможця не виявилося - 26:26 по другій чверті.

Після перерви швейцарці кинулися відігравати відставання, але щільна гра в захисті не дозволила супернику переламати зустріч. У четвертій десятихвилинці українці дотиснули опонента.

Україна - Швейцарія 91:75 (27:19, 26:26, 13:14 25:16)

Україна : Артамонов (9 + 5 передач), Отверченко, Конєв (7), Корнієнко (15 + 5 підбирань), Пустовий (10 + 8 підбирань + 2 блок-шоти) - старт; Бобров (17 + 4 підбирання + 6 передач + 3 перехоплення), Фесенко (7 + 4 підбирання), Липовий (11), Мішула (4), Рябчук (5), Глєбов (6).

Швейцарія : М. Младьян (16), Ковач (15), Д. Младьян (12), Казадей (8), Рамзайер (7), Коттур (6 + 5 підборів).

Читайте: Збірна України з перемоги стартувала на престижному турнірі в Словаччині

Нагадаємо, що 12-14 серпня збірна України взяла участь у міжнародному турнірі в Грузії, де перемогла команду Нідерландів і поступилася господарям турніру, а також програла російській збірній.