Збірна України завоювала "бронзу" чемпіонату світу з баскетболу серед ветеранів

15,4 т.
Збірна України з баскетболу ветерани

Збірна України з баскетболу у віці 40+ виграла бронзові медалі на 14-му чемпіонаті світу серед ветеранів. Наша команда посіла третє місце на Мундіалі по максібаскетболу, який проходив в італійському місті Монтекатіні.

На цьому турнірі "жовто-сині" зіграли шість матчів і лише в одному зазнали поразки. Українські баскетболісти не зуміли зломити опір господарів чемпіонату світу італійців.

Читайте: Бійці повернулися додому: збірна України прилетіла до Києва з історичними медалями Євробаскету

При цьому, саме гру Італія - Україна можна назвати "фіналом" у цьому віці, адже на наступний день матчі за перше місце (Італія - Аргентина) і за "бронзу" (Україна - Хорватія) були зіграні легко і передбачувано. Обидві зустрічі завершилися із різницею більш ніж в 20 очок. Перемоги здобули ті ж Італія та Україна.

Зазначимо, що це другий чемпіонат світу поспіль, коли на етапі півфіналу наша збірна потрапляє на Італію і не проходить далі.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українець увійшов до символічної збірної Євробаскету 3х3.