планшету Взяти участь

/Баскетбол

Українська молодіжка попсувала нерви супернику в товариському матчі

1.8тЧитати матеріал російською

Молодіжна збірна України зіграла третій контрольний поєдинок проти грецьких однолітків. Наші баскетболісти пристойно пошарпали нерви супернику, але знову програли - 61:66 (21:10, 20:13, 16:12, 9:16). Господарі розпочали зустріч переконливіше, ніж у попередньому поєдинку. Але після перерви греки поступово втратили концентрацію, за що ледь не поплатилися. На останніх хвилинах матчу команда Максима Міхельсона була близька до перемоги. Кращим серед українських став Святослав Михайлюк - 17 очок.

Нагадаємо, наша команда продовжує підготовку до чемпіонату Європи, який відбудеться 16-24 липня в Фінляндії. У двох попередніх контрольних поєдинках проти греків українці також поступилися.