"Черкаські Мавпи" на останніх секундах вирвали перемогу в "Будівельника"

20,2 т.
\'Черкаські Мавпи\' - \'Будівельник\'

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" обіграв київський "Будівельник" у центральному матчі туру Суперліги Парі-Матч. Зустріч у черкаському ПС "Будівельник" завершилася з рахунком 69:68

Підопічні Міхельсона провели дві абсолютно різні половини гри. Перші дві чверті черкащани повністю домінували на майданчику. Впевнено реалізовуючи дальні кидки і щільно граючи в захисті, господарі пішли на перерву за рахунку 43:36.

Однак у другій частині матчу кияни змінилися. Баскетболісти Євгена Мурзіна повністю перехопили ініціативу і не тільки нівелювали все відставання, а й були дуже близькі до перемоги.

За 16 секунд до кінця матчу при рахунку +1 "Будівельник" зробив втрату, чим вдало скористався гравець "Мавп" Стейсі Девіс. Американець не побоявся піти в сольний прохід і забив переможний кидок.

"Черкаські Мавпи" - "Будівельник" - 69:68 (21:19 22:17 9:14, 17:18)

"Черкаські Мавпи": Руслов, Сизов (9 + 5 підбирань - 6 втрат), Кальніченко (7 + 4 передачі), Чумаков (7), Скапінцев (2) - старт; І. Ткаченко, Мірошниченко (3 + 6 передач - 4 втрати), Полюляк (8 + 5 підбирань + 4 передачі), Адедіран (13 + 3 перехоплення), Девіс (19 + 8 підбирань + 4 передачі)

"Будівельник": Дугат (17 + 5 підбирань + 6 передач - 5 втрат), Луценко (3), Браун, Горбенко (16), Анісімов (6) - старт; Буцький, Годфрі (14 + 6 підбирань + 3 перехоплення + 2 блок-шоти - 4 втрати), Зотов, Вінтоняк (2), Дроздов (10)

Читайте: 3-й тур Суперліги Парі-Матч: всі результати дня, турнірна таблиця

Свій наступний матч "Мавпи" проведуть 12 жовтня проти "Біпи" з Одеси. "Будівельник" в цей же день прийме вдома "Хімік" з Южного.