/ Баскетбол

Фіаско росіян і "Реалу": визначилися фіналісти Євроліги

6.5т Читати матеріал російською

Мадридський "Реал" зазнав поразки в півфінальному матчі Фіналу чотирьох Євроліги сезону 2016/2017. У напруженому поєдинку іспанці програли турецькому "Фенербахче" (75:84), який став другим фіналістом турніру.

З огляду на те, що матч проходив у Стамбулі, господарі мали просто таки шалену підтримку місцевих уболівальників. З перших хвилин баскетболісти "Фенербахче" полетіли вперед під овації трибун палацу спорту "Сінан Ердем Даум".

Гості виявилися явно не готові до такого морального та фізичного натиску турків. У результаті стартова чверть була програна начисто, а в другій перші очки мадридці набрали лише на 4-й хвилині, поступаючись до того моменту -13 очок.

Як не намагався "Реал" переламати хід зустрічі, проте зробити це йому не вдалося. У заключній чверті іспанці скоротили різницю в рахунку до 7 очок, але на більше їх не вистачило.

Таким чином у фіналі 21 травня "Фенербахче" зіграє з "Олімпіакосом". Як повідомляв "Обозреватель", московський ЦСКА бездарно програв грекам, лідируючи майже весь матч.