Визначився переможець чемпіонату Європи з баскетболу

14,2 т.
Євробаскет-2017

Жіноча збірна Іспанії з баскетболу стала переможницею чемпіонату Європи-2017, який із 16 по 25 червня проходив у Чехії. У вирішальній битві "червона фурія" обіграла команду Франції - 71:55.

Іспанки просто катком проїхалися по суперницях, не залишивши їм найменшого шансу на перемогу. У кожній із десятихвилинок віце-чемпіонки світу продемонстрували чудову командну гру, розірвавши французький захист.

Іспанія - Франція 71:55 (21:18, 18:12, 17:10, 15:15)

Іспанія: Палау (2 + 5 підборів + 4 передачі), Хархаїн (8), Торренс (18 + 2 перехоплення), Ніколс (5 + 7 підборів), Літтл (19 + 8 підбирань + 4 перехоплення) - старт; Крус (12 + 5 передач), Домінгес (4), Жиль (3 + 4 підборів), Родрігес (0), Санчес (0), Ромеро (0), Конде (0).

Франція: Дюмерк (15), Скрела (0), Мійем (8 + 3 перехоплення), Чачуан (10), Сіак (4) - старт; Йоанн (6), Епупа (5 + 4 підбори), Шартеро (3), Аман (2 + 4 підбори), Мішель (2), АйАй (0), минтая (0).

Раніше в поєдинку за третє місце Бельгія розгромила Грецію - 78:45.

Читайте: Чоловіча збірна України вийшла на чемпіонат Європи з баскетболу 3х3

На шляху до фіналу збірна Іспанії виграла свою групу, перемігши команду України , потім в 1/4 обіграла Латвію, а в півфіналі впоралася з Бельгією.

Француженки в своїй групі посіли перше місце і в чвертьфінальний раунд вийшли безпосередньо, де впевнено розібралися з командою Словаччини, перемігши з рахунком 67:40, а в півфіналі обіграли Грецію.

Нагадаємо, що Україна завершила виступ на Євробаскеті-2017 1/8 фіналу, сенсаційно програвши Словаччині.