"Будівельник" у яскравому стилі зрівняв рахунок у фінальній серії Суперліги Парі-Матч

9.8тЧитати новину російською

Київський "Будівельник" здобув перемогу над "Хіміком" у другому матчі фінальної серії баскетбольної Суперліги Парі-Матч. Зустріч у столичному Палаці спорту завершився із рахунком на користь господарів - 71:64.

Як і в першому поєдинку команди подарували вболівальникам розкішне видовище. Суперники довели, що гідні один одного, йдучи по всій дистанції поєдинку ніздря в ніздрю. Традиційно, основна ставка у команд була зроблена на американських легіонерів. Водночас у гостей відмінну гру показав Петров, а в складі "Будівельника" блищали Отверченко і Анісімов.

Жодній із команд не вдавалося піти в очковий відрив. Переваги в сім очок у другій чверті вдалося домогтися господарям, але розвинути успіх їм не вдалося. "Будівельник" невдало провів третю чверть і перед останньою 10-хвилинкою "горів" у п'ять пунктів.

Заключна чверть перетворилася у неймовірні "гойдалки". "Будівельникам" вдалося зробити стрімкий спурт і відірватися на 6 очок. "Хіміки" одразу ж відповіли двома шикарними відривами, але нарвалися на точне далеке потрапляння Крутоуса, яке можна сміливо назвати переломним моментом. Після цього "Будка" взяла повний контроль над грою, а один із блок-шотів Дугата остаточно зламав суперника.

Таким чином, кияни зуміли зрівняти рахунок у фінальній серії до трьох перемог - 1:1.

"Будівельник" - "Хімік" 71:64 (17:17, 20:17, 8:16, 26:14)

Зазначимо, що наступна гра команд пройде у Південному 4 травня.

Як повідомляв "Обозреватель", "Черкаські Мавпи" зрівняли рахунок у "бронзовій" серії із "Дніпром" у Суперлізі Парі-Матч.

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".