Кияни здобули впевнену перемогу в чемпіонаті України

5,3 т.
Будівельник - БІПА

Київський "Будівельник" без проблем обіграв одеську "БІПУ" у рамках Суперліги Парі-Матч. Поєдинок у столиці завершився впевненою перемогою господарів із рахунком 83:68 (22:20, 19:14, 15:12, 27:22).

Обидві команди активно почали зустріч, порадувавши уболівальників у "Палаці спорту" відкритим баскетболом. Гості чинили гідний опір іменитому супернику, проте "будівельники" на класі тримали опонента на дистанції, зберігаючи перевагу в рахунку.

Читайте: ФБУ назвала п'ятірку кращих гравців туру Суперліги Парі-Матч

У всіх чотирьох чвертях підопічні Євгена Мурзіна жодного разу не дозволили одеситам виграти десятихвилинку. У кінці поєдинку "БІПА" зробила невеликий ривок і, здавалося, була близька, щоб вийти вперед, проте кияни швидко вбили інтригу, і довели справу до впевненої перемоги.

"Будівельник": Буцький, Луценко (5), Дроздов (9 + 6 підборів + 5 передач), Горбенко (16 + 7 підбирань), Анісімов (24 + 9 підборів) - старт; Дугат (5 + 5 підбирань + 8 передач + 3 перехоплення - 4 втрати), Приймак, Годфрі (2 + 6 підборів), Зотов, Вінтоняк (6), Отверченко (16 + 5 підбирань)

БІПА: Артамонов (8 + 10 передач), Фандерберк (16 + 4 перехоплення), Жуковський (6), Е. Ткаченко (7 + 7 підборів), Челован (15) - старт; Розенцвіт (3), Парвадов, Костюченко, С. Балашов (6), Волчанов (5), Антонець (2)

Нагадаємо, напередодні діючий чемпіон "Хімік" розіграв драму з "Черкаськими Мавпами", яка завершилася лише в овертаймі.