Двох українських суддів жорстко покарали за фатальну помилку під час матчу

5,7 т.
Судді Суперліги Парі-Матч

Федерація баскетболу України (ФБУ) на місяць відсторонила від роботи двох арбітрів Суперліги Парі-Матч - Сергія Чебишева і Романа Пономаренка.

Таке жорстке покарання суддям було винесено на засіданні Директорату чемпіонату України. Обидва рефері були дискваліфіковані після аналізу їхньогог суддівства поєдинку між "Черкаськими Мавпами" та южненським "Хіміком".

Читайте: Чому на баскетбол в Києві почали ходити, а на футбол перестали

Як повідомляє офіційний сайт ФБУ, двоє суддів припустилися помилки, яка могла вплинути на результат гри. Чебишев і Пономаренко не побачили пробіжку гравця "Мавп" Кальніченка. Інцидент стався в самому кінці зустрічі, за кілька секунд до завершення четвертої чверті.

Варто зазначити, що ця суддівська помилка стала ключовою в поєдинку. Завдяки ній черкащани зуміли зрівняти рахунок у матчі і перевести гру в овертайм. У підсумку  "Мавпи" здобули сенсаційну перемогу над "Хіміком" - 84:83.