Росіяни створили гучну сенсацію, вибивши "Барселону" з Євроліги

4,5 т.
Росіяни створили гучну сенсацію, вибивши 'Барселону' з Євроліги

У вівторок, 26 квітня, баскетбольний клуб "Локомотив-Кубань" переміг іспанську "Барселону" у вирішальному п'ятому матчі серії плей-офф і вийшов до "Фіналу чотирьох" Євроліги-2015/16. Зустріч у Краснодарі завершилася з рахунком 81:67. Цей результат став найбільшою несподіванкою в розіграші найпрестижнішого баскетбольного турніру Європи. Команда, яка потрапила в змагання лише завдяки "уайлд-карті" від організаторів, вибилася в Фінал чотирьох.

Перша половина зустрічі пройшла з невеликою перевагою господарів, що втілилося в "+11" до великої перерви. Третю чверть "Локомотив-Кубань" провалив, дозволивши гостям не тільки зрівняти рахунок, а й вирватися вперед на 4 бали. Втім, росіяни не опустили рук і на заключному відрізку зустрічі влаштували спурт 14:0, який став ключовим і допоміг краснодарській команді здобути підсумкову перемогу.

"Локомотив-Кубань" - "Барселона" 81:67 (26:21, 24:18, 8:23, 23: 5)

"Локомотив": Ділейні (17 + 6 передач), Сінглтон (16 + 12 підборів), Брокхофф (14), Дженнінг (10 + 5 підбирань), Рендольф (9).

"Барселона": Перпероглу (13), Наварро (12 + 4 передачі), Абрінес (9), Саторанскі (8 + 5 підбирань + 7 передачі), Томич (8 + 8 підборів). Рахунок в серії - 3: 2.

Читайте: Капітан збірної України успішно дебютував в Італії

Раніше за "Локомотив" виступав капітан збірної України Кирило Фесенко, який пізніше вирішив продовжити кар'єру в Італії.