Визначився перший фіналіст Суперліги Парі-Матч

15,8 т.
Хімік - Дніпро

В Южному (Одеська область) відбувся п'ятий, вирішальний матч півфінальної серії чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч. На паркеті спорткомплексу "Олімп" "Хімік" виграв у "Дніпра" 75:71 і вийшов у фінал турніру.

Перша половина зустрічі пройшла повністю під диктовку гостей. "Дніпро" впевнено атакував із периметра і щільно захищався, не даючи можливості "Хіміку" грати у свій баскетбол. У перерві Віталій Степановський знайшов необхідні слова для своїх підопічних і южненці в третій десятихвилинці змогли відіграти кілька очок.

У четвертій чверті "Хімік" остаточно повернувся в гру. Відмінна гра на підборі і висока індивідуальна майстерність американських легіонерів дозволили чемпіонам України за 5 хвилин зробити ривок 11:2. Останні 2 хвилини на паркеті йшли "гойдалки", коли то одна, то інша команда на одне очко випереджала суперника.

За абсолютно рівної гри в заключні секунди зустріч удача посміхнулася южненцям, які і завоювали путівку в фінал.

"Хімік" - "Дніпро" 75:71 (14:23, 16:19, 20:16, 23:13)

"Хімік": Сміт (31), Бєліков, Конєв (8 + 7 підборів), Антипов (0 + 3 підборів), Лав (22 + 17 підборів) - старт; Рябчук (3 + 3 перехоплення), Прокопенко, Петров (6 + 5 підборів + 4 передачі), Сидоров (5).

"Дніпро": Мішула (15), Закурдаев (9), Глєбов (4 + 4 передачі), Тимофієнко (25 + 9 підборів + 5 втрат), Загреба (8 + 6 підборів) - старт; Вільховецький (2 + 5 підборів), Дзюба (2), Шундель (4), Шевченко, Ревзін (2).

Рахунок у серії - 3:2.

Читайте: ФБУ хоче скоротити кількість учасників чемпіонату України до восьми команд

Нагадаємо, що 18 квітня третій матч зіграє в парі "Будівельник" - "Черкаські Мавпи". Там рахунок у серії 2:0 на користь киян.