Збірна України прикро програла у 1/4 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу

14,7 т.
Збірна України 3х3

Жіноча збірна України з баскетболу 3x3 зазнала поразки у плей-офф чемпіонату Європи, який проходить у Румунії. Чвертьфінальна зустріч у Бухаресті завершилася з рахунком 14:11 на користь Швейцарії.

Обидві команди активно почали зустріч, проте довгий час не могли відкрити рахунок. Сухі нулі світилися на табло більше півтори хвилини, поки Кисельова не відірвалась від опіки суперниць і не вивела нашу збірну вперед.

Читайте: Офіційно: у збірній України з баскетболу з'явився перший натуралізований гравець

"Жовто-сині" у складі Ольги Мазніченко, Оксани Кисельової, Наталії Скорбатюк і Анни Зарицької намагалися щільно пресингувати швейцарок, практично не даючи їм вільного простору на паркеті.

За хвилину до завершення матчу українки поступалися 10:11. Закинувши ще один м'яч з середньої дистанції, збірна Швейцарії почала тягнути час і нашим нічого не залишалося, як фолити. На жаль, з лінії штрафних суперниці були точні.

Нагадаємо, що Україна драматично вийшла у плей-офф, виборовши перемогу над збірною Італії у додатковий час.

Як повідомляв "Обозреватель", лідеру збірної України розбили обличчя під час матчу, у результаті чого, лікарям довелося накласти дівчині 8 швів.