У драматичній боротьбі визначився переможець жіночого Кубка України з баскетболу

11,6 т.
Тім-Скуф

У київському спорткомплексі "Меридіан" відбувся фінальний поєдинок Кубка України з баскетболу серед жінок. У драматичному поєдинку столичний "Авангард" вирвав перемогу у земляків з "Тім-Скуфу" - 83:80.

Зустріч пройшла в складній і безкомпромісній боротьбі. Всю першу половину гри йшли справжні гойдалки - до середини кожного періоду "Авангард" виходив у перед, але до перерви "Тім-Скуф" зрівнював рахунок. У другій половині підопічним Марини Ткаченко, здавалося, вдалося переломити гру. Феноменальна гра Міріам Уро-Нілі з її кинджальними проходами і відмінною точністю дозволила її команді з 9-очковою перевагою впевнено лідирувати у грі.

Однак за кілька хвилин до завершення зустрічі трапилася справжнісінька драма. "Скуфянки" занадто рано повірили у свій успіх, розслабилися і пропустили ривок 9-20, який і став "смертельним" для команди. Ірина Цекова при рівному рахунку за 30 секунд до фінального свистка закинула "трюльник" і принесла перший трофей своїй молодій команді.

"Авангард" (Київ) - "Тім-СКУФ" (Київ) 83:80 (21:21, 20:20 14:19, 28:20)

А: Спітковська (23 + 8 підбирань + 8 передач + 4 втрати), Яцьковець (16 + 8 підбирань), Стафюк (14 + 7 підбирань), Кондусь (12 + 4 підбирання + 4 втрати).

ТС: Уро-Ніле (32 + 6 підбирань + 4 втрати), Ольховик (17 + 9 підбирань + 6 втрат), Краєвська (11 + 4 передачі).

Читайте: Жіночий батл у Києві: визначилися фіналісти Кубка України

Нагадаємо, що раніше визначилося місце проведення Матчу Зірок Суперліги.