Суперліга Парі-Матч: "Черкаські Мавпи" програли в Одесі

8,1 т.
БІПА - Черкаські Мавпи

"Черкаські Мавпи" в черговому поєдинку регулярного сезону чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч програли команді "БІПА". Зустріч на паркеті одеського СК "Краян" завершилася з рахунком 83:58

Гості з перших хвилин захопили ініціативу і просто зім'яли господарів, вигравши чверть 26:16. Це виявилося головною складовою перемоги.

Протягом всього поєдинку черкаські баскетболісти не могли знайти протидію точним кидкам "моряків", у результаті так і не відігравши відставання, отримане в першій десятихвилинці. У заключному відрізку черкащани опустили руки і програли ще 10 очок.

БІПА - "Черкаські Мавпи" - 83:58 (26:16, 19:18, 18:13, 20:11)

БІПА: Артамонов (23+6 передач -4 втрати), Фандерберк (15+9 підбирань +4 передачі), Антонець (14), Волчанов (2), Челован (9) - старт; Розенцвіт, Ткаченко (12), Сліпенчук (2), Костюченко (3), Жуковський (1+8 підбирань +3 перехоплення), Ягодин (2)

"Черкаські Мавпи": Руслов (3+4 передачі - 5 втрат), Сизов (6+6 підбирань), Кальніченко (10-4 втрати), Чумаков (12), Скапінцев (6+3 блок-шоти) - старт; Ткаченко, Мірошниченко (4 втрати), Давидюк (2), Воєвода (3), Адедіран, С. Девіс (12), Кольченко (4)

ЧИТАЙТЕ: Суперліга Парі-Матч: "Будівельник" у напруженій боротьбі обіграв "Дніпро"

Свій наступний поєдинок підопічні Максима Міхельсона зіграють 17 грудня проти "Волиньбаскет". Початок о 14:00.