Вперше в історії: футболіст "Динамо" допоміг своїй збірній створити найгучнішу сенсацію відбору Євро-2024

52,3 т.
Вперше в історії: футболіст 'Динамо' допоміг своїй збірній створити найгучнішу сенсацію відбору Євро-2024

Збірна Люксембургу створила чергову грандіозну сенсацію у відбірному турнірі до чемпіонату Європи 2024 року. Футболісти тренера Люка Хольца на своєму полі розгромили команду Боснії та Герцеговини (4:1), набрали рекордні для себе 14 очок і вперше у своїй історії вийшли до плей-оф кваліфікації до континентальної першості.

Безпосередню участь у тріумфі люксембуржців над гостями із Сараєво взяв нападник київського "Динамо" Жерсон Родрігес, який зараз на правах оренди виступає у турецькому "Сівасспорі". Він став найкращим гравцем поєдинку, відзначившись двома забитими м'ячами.

Господарі відкрили рахунок уже на шостій хвилині, коли після навісу з лівого флангу півзахисник Матіас Ольсен класно пробив головою. В середині тайму Люксембург отримав право на 11-метровий, який реалізував Родрігес.

Через 10 хвилин після початку другої половини гри захисник боснійців Ніхад Муяхіч зрізав м'яч у власні ворота після силового прострілу від суперника.

А у компенсований час команди обмінялися голами: спочатку гості зусиллями захисника Рената Гойковича відіграли один м'яч, а потім Родрігес з лінії штрафного майданчика вразив нижній кут воріт суперника.

Таким чином, збірна Люксембургу достроково оформила третє місце у відбірковій групі J. Завдяки вдалому виступу в Лізі націй та виходу збірної Туреччини напряму на Євро-2024 команда Хольца отримала право зіграти у плей-оф відбору.

Цікаво, що боснійці також зіграють в іграх на виліт за право взяти участь у континентальній першості. Вони також це зроблять шляхом Ліги націй.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні збірна України здобула перемогу над польською командою у секретному спарингу напередодні вирішального матчу відбору Євро-2024 з Італією.