Головний герой матчу. Миколенко врятував "Евертон", замість голкіпера вибивши м'яч із порожніх воріт. Відео

Головний герой матчу. Миколенко врятував 'Евертон', замість голкіпера вибивши м'яч із порожніх воріт. Відео

Український захисник "Евертона" Віталій Миколенко став одним із головних героїв матчу 31-го туру чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі. 24-річний футболіст збірної України врятував свою команду від вірного гола у гостьовому поєдинку проти "Ньюкасл Юнайтед" (1:1).

На 67-й хвилині господарі вели в рахунку 1:0 та мали чудові шанси збільшити перевагу. Голкіпер "Евертона" прикривав ближній кут і після пасу до центру Александер Ісак бив у порожні ворота, однак там опинився українець. Наш співвітчизник не розгубився та зміг винести м'яч практично з лінії.

На 88-й хвилині "іриски" змогли відігратися. Домінік Калверт-Льюїн реалізував 11-метровий удар.

За свою гру Віталій отримав від статистичного порталу Sofascore 7.3, що стало другим стало другою найвищою оцінкою в команді.

Як повідомляв OBOZ.UA, 29 січня український захисник "Евертона" Віталій Миколенко провів невдалий матч 1/16 фіналу Кубку Англії проти "Лутона" (1:2). Гравець з України став одним із антигероїв зустрічі, відзначившись автоголом.

17 листопада "Евертон", за рішенням комісії Прем'єр-ліги, отримав 10-очковий штраф у розіграші турніру. Команду покарали за порушення фінансового фейр-плею.

Нагадаємо, що Миколенко перейшов з "Динамо" до "Евертона" на початку 2022 року. За неофіційними даними, кияни отримають від англійців 23 мільйони євро. Виплату платежів буде розтягнуто на 3 роки.

З того часу Віталій зіграв у 81 поєдинках у всіх турнірах, забивши три голи.