Футболіст збірної України, який пішов із "Динамо" за рекордну суму, забив дебютний гол в Англії. Відео

Футболіст збірної України, який пішов із 'Динамо' за рекордну суму, забив дебютний гол в Англії. Відео

Український захисник "Борнмуту" Ілля Забарний відзначився першим голом за клуб. 21-річний футболіст збірної України забив у ворота "Лутона" у 17-му турі чемпіонату Англії з футболу.

Після першого тайму "Борнмут" програвав 0:3, але зміг перевернути матч, видавши феноменальний камбек. Починаючи з 50-ї хвилини господарі за 14 хвилин забили три м'ячі, зрівнявши рахунок.

Свій гол Забарний забив на 62-й хвилині, зробивши рахунок 2:3. Після подачі кутового Ілля першим зорієнтувався у чужому штрафному майданчику і головою відправив круглий снаряд у сітку. Захисник спробував вибити його, але повтор чітко показав, що шкіряна сфера перетнула лінію воріт.

За час, що залишився, "Борнмут" встиг забити ще двічі, вирвавши перемогу 4:3.

У турнірній таблиці ця перемога дозволила команді українця набрати 35 очок та закріпитися на 13-му місці. "Лутон" іде 18-м.

Як повідомляв OBOZ.UA, Забарний перейшов до "Борнмута" з київського "Динамо" за 27 мільйонів євро в січні минулого року, підписавши п'ятирічний контракт. Це стало найдорожчим трансфером в історії київського клубу. До цього на першому місці був продаж Андрія Ярмоленка до дортмундської "Борусії" за 25 млн євро.

З того часу провів за "Борнмут" 37 поєдинків, не відзначившись жодними результативними діями. У пасиві у Іллі чотири жовті картки.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!