20 жовтня • оновлено в 17:38
МоваЯзык
Блоги Світ
Вибори до Верховної Ради України 2019

/ Політика

Хто проходить у Раду за мажоритаркою: повний список

268.7т Читати матеріал російською

За даними Центральної виборчої комісії, більшість голосів в одномандатних округах на позачергових виборах до Верховної Ради зібрали представники партії "Слуга народу".

У яких регіонах лідирують мажоритарники від президентської фракції, а кому вдалося обігнати лідера – читайте на OBOZREVATEL.

Згідно з опрацьованими 100% протоколів, партія "Слуга народу" впевнено перемагає у 21 із 24 областей України, а також у місті Київ. На підконтрольній Україні територіях Луганської та Донецької областей більшість взяла "Опозиційна платформа За життя", а у Львівській перемогла партія Святослава Вакарчука "Голос".

Не дивно, що в одномандатних округах у регіонах також лідирують мажоритарники від президентської партії. Абсолютно всі мандати на 13 округах представникам "Слуги народу" вдалося зібрати в Києві. Недобирають же "слуги народу" по одному мандату в Херсонській, Рівненській, Кіровоградській, Київській, Житомирській і Дніпропетровській областях.

Ще гірша ситуація – у Львівській, Вінницькій та Хмельницькій областях, де мажоритарники не виграли і на половині дільниць. А у Волинській області в Раду проходить тільки один представник президентської партії.

Лише в Луганській і Донецькій областях за мажоритаркою лідирує "Опозиційна платформа За життя".

Зокрема, стало відомо, що глава облради Одещини Анатолій Урбанський переміг на виборах до Верховної Ради по мажоритарному округу №143, а екс-міністр транспорту України Євген Червоненко поступився конкурентам по округу №134.

OBOZREVATEL публікує повний список лідер виборчих перегонів в одномандатних округах по всій Україні.

(Увага! У таблиці зліва вказаний відсоток голосів за партію, праворуч за кандидата-мажоритарника)

Вінницька область

Округ №11

Максим Пашковський ("Слуга народу")

Пашковський Максим Ігорович: народився 24 березня 1983 року в місті Вінниця, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Панчер Солюшнс", безпартійний, проживає в Вінниці, судимість відсутня.

Округ №12

Анатолій Драбовський ("Слуга народу")

Драбовський Анатолій Григорович: народився 1 серпня 1958 року в місті Вінниця, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, ректор Вінницького кооперативного інституту, безпартійний, проживає в Вінниці, судимість відсутня.

Округ №13

Петро Юрчишин (самовисуванець)

Юрчишин Петро Васильович: народився 13 липня 1958 року в місті Антрацит Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Хмільник Вінницької області, судимість відсутня.

Округ №14

Ірина Борзова ("Слуга народу")

Борзова Ірина Наумівна: народилася 28 серпня 1982 року в місті Вінниця, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійна, проживає в Вінниці, судимість відсутня.

Округ №15

Лариса Білозір (самовисуванець)

Білозір Лариса Миколаївна: народилася 24 вересня 1981 року в місті Тростянець Вінницької області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, виконавчий директор громадської організації "Життя і розвиток громад", безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня .

Округ №16

Геннадій Вацак (самовисуванець)

Вацак Геннадій Анатолійович: народився 9 лютого 1972 року в місті Могилів-Подільський Могилів-Подільського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, директор департаменту маркетингу ТОВ "Кондитерський дім "Вацак", безпартійний, проживає в місті Могилів-Подільський Вінницької області, судимість відсутня.

Округ №17

Микола Кучер (самовисуванець)

Кучер Микола Іванович: народився 24 серпня 1959 року в селі Гордіївка Тростянецького району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Української Народної Партії, проживає в місті Ладижин Вінницької області, судимість відсутня.

Округ №18

Олег Мейдич ("Батьківщина")

Мейдич Олег Леонідович: народився 24 листопада 1970 року в місті Калинівка Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, член політичної партії "Батьківщина", проживає в Вінниці, судимість відсутня.

Волинська область

Округ №19

Ігор Гузь (самовисуванець)

Гузь Ігор Володимирович: народився 11 січня 1982 року в місті Луцьк, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Луцьк, судимість відсутня.

Округ №20

В'ячеслав Рубльов ("Слуга народу")

Рубльов В'ячеслав Володимирович: народився 25 лютого 1979 року в місті Луцьк, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник голови Волинської обласної ради, безпартійний, проживає в місті Луцьк, судимість відсутня.

Округ №21

Степан Івахів (самовисуванець)

Івахів Степан Петрович: народився 24 січня 1968 року в селі Андріївка Буського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Липи Луцького району Волинської області, судимість відсутня.

Округ №22

Ігор Палиця (самовисуванець)

Палиця Ігор Петрович: народився 10 грудня 1972 року в місті Луцьку, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова Волинської обласної ради, член політичної партії "Українське об'єднання патріотів УКРОП", проживає в місті Яремче Івано- Франківської області, судимість відсутня.

Округ №23

Ірина Констанкевич (самовисуванець)

Констанкевич Ірина Мирославівна: народилася 23 червня 1965 року в місті Львові, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП", проживає в місті Луцьку, судимість відсутня.

Дніпропетровська область

Округ №24

Дмитро Киселевський ("Слуга народу")

Кисилевський Дмитро Давидович: народився 23 квітня 1983 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор з корпоративних відносин ТОВ "ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА", безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня.

Округ №25

Максим Бужанський ("Слуга народу")

Бужанський Максим Аркадійович: народився 24 листопада 1974 року в місті Дніпропетровськ, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер ТОВ "Арна", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня.

Округ №26

Кирило Нестеренко ("Слуга народу")

Нестеренко Кирило Олександрович: народився 8 лютого 1993 року в місті Суми, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор з розвитку, ЗАТ "Дніпрокомунтранс", безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня.

Округ №27

В'ячеслав Медяник ("Слуга народу")

Медяник В'ячеслав Анатолійович: народився 3 серпня 1987 року в місті Сніжне Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня.

Округ №28

Юрій Мисягін ("Слуга народу")

Мисягін Юрій Михайлович: народився 21 березня 1974 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня.

Округ №29

Сергій Демченко ("Слуга народу")

Демченко Сергій Олексійович: народився 13 березня 1976 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в селищі Дослідне Дніпровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня.

Округ №30

Ганна Личман ("Слуга народу")

Лічман Ганна Василівна: народилася 31 січня 1978 року на місті Одесі, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор Благодійної організації "Всеукраїнський благодійний фонд" АТБ ", безпартійна, проживає в селі Новоолександрівка Дніпровського району Дніпропетровської області , судимість відсутня.

Округ №31

Володимир Захарченко ("Слуга народу")

Захарченко Володимир Васильович: народився 27 січня 1971 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор з безпеки, ТОВ "Завод бурової техніки "ДСД", член політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня.

Округ №32

Олена Криворучкіна ("Слуга народу")

Криворучкіна Олена Володимирівна: народилася 18 жовтня 1971 місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри економіки і підприємництва "Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана", член політичної партії "Слуга народу", проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №33

Юрій Корявченков ("Слуга народу")

Корявченков Юрій Валерійович: народився 26 листопада 1974 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, актор ТОВ "Квартал 95", член політичної партії "Слуга народу", проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №34

Дмитро Чорний ("Слуга народу")

Чорний Дмитро Сергійович: народився 14 жовтня 1989 року в місті Жовті Води Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "Громадська журналістика", безпартійний, проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської області, судимість відсутня.

Округ №35

Денис Герман ("Слуга народу")

Герман Денис Вадимович: народився 8 вересня 1981 року в місті Дніпропетровськ, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Альфа-Косметікс", безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня.

Округ №36

Роман Каптєлов ("Слуга народу")

Каптєлов Роман Володимирович: народився 16 березня 1980 року в селі Знаменівка Новомосковського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня.

Округ №37

Дмитро Шпенов (самовисуванець)

Шпенов Дмитро Юрійович: народився 20 грудня 1978 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня.

Округ №38

Владислав Бородін ("Слуга народу")

Бородін Владислав Валерійович: народився 18 червня 1971 року в місті Шостка Сумської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня.

Округ №39

Сергій Северин ("Слуга народу")

Северин Сергій Сергійович: народився 20 червня 1980 року в смт Покровське Покровського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови - начальник управління економіки, бюджету і фінансів у виконавчому апараті Дніпропетровської обласної ради, безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня.

Округ №40

Олександр Трухін ("Слуга народу")

Трухін Олександр Миколайович: народився 10 листопада 1986 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова наглядової ради,ЗАТ "ПРХ", безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня.

Донецька область

Округ №45

Муса Магомедов ("Опозиційний блок")

Магомедов Муса Сергоевіч: народився 7 квітня 1970 року в селі Іриб Чародінского району, Дагестан, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ЗАТ "Авдіївський коксохімічний завод", безпартійний, проживає в місті Авдіївка Донецької області, судимість відсутня.

Округ №46

Федір Христенко ("Опозиційна платформа - За життя")

Христенко Федір Володимирович: народився 11 жовтня 1983 року в селі Старогнатівка Тельманівського району Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, член політичної партії "Опозиційна платформа - За життя", живе в селі Романків Обухівського району Київської області, судимість відсутня.

Округ №47

Юрій Солод ("Опозиційна платформа - За життя")

Солод Юрій Васильович: Народився 27 квітня 1972 року в селі Червоний Кут Антрацитівського району Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційного платформа - За життя", проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Округ №48

Максим Єфімов (самовисуванець)

Єфімов Максим Вікторович: народився 1 листопада 1974 року в місті Петропавловськ Північно-Казахстанської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в селищі Біленьке міста Краматорськ Донецької області, судимість відсутня .

Округ №49

Валерій Гнатенко ("Опозиційна платформа - За життя")

Гнатенко Валерій Сергійович: народився 3 лютого 1967 року в місті Дружківка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Дружківський міський голова, член Політичної партії "Опозиційна платформа - За життя", проживає в місті Дружківка Донецької області, судимість відсутня.

Округ №50

Руслан Требушкін ("Опозиційний блок")

Требушкін Руслан Валерійович: народився 27 листопада 1975 року в місті Донецьку, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, мер Покровська, безпартійний, проживає в Покровське Донецької області, судимість відсутня.

Округ №51

Олександр Ковальов (самовисуванець)

Ковальов Олександр Іванович: народився 7 жовтня 1967 року в місті Макіївка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №52

Євген Яковенко ("Батьківщина") - 28,9%

Яковенко Євген Геннадійович: народився 6 червня 1965 року в місті Ош, Киргизстан, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП ТПК "АЛЬКОН", безпартійний, проживає в селищі Новкородское міста Торецькому Донецької області, судимість відсутня.

Округ №57

Вадим Новинський ("Опозиційний блок")

Новинський Вадим Владиславович: народився 3 червня 1963 року в місті Стара Руса Новгородської області, Російська Федерація, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії "Опозиційний блок", проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №58

Сергій Магера ("Опозиційний блок")

Магера Сергій Васильович: народився 8 листопада 1956 року в місті Маріуполь Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор з регіонального розвитку ЗАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча", член політичної партії "Опозиційний блок ", проживає в місті Маріуполь Донецької області, судимість відсутня.

Округ №59

Володимир Мороз ("Опозиційна платформа - За життя")

Мороз Володимир Вікторович: народився 24 жовтня 1967 року в місті Курахово Мар'їнського району Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова в Мар'їнській районній державній адміністрації, член політичної партії "Опозиційна платформа - За життя", в місті Курахово Мар'їнського району Донецької області, судимість відсутня.

Округ №60

Дмитро Лубенець (самовисуванець)

Лубинець Дмитро Валерійович: народився 4 липня 1981 року в місті Волноваха Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Волноваха Волноваського району Донецької області, судимість відсутня.

Житомирська область

Округ №62

Ігор Герасименко ("Слуга народу")

Герасименко Ігор Леонідович: народився 5 січня 1984 року в місті Радомишлі Радомишльського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня.

Округ №63

Богдан Кіцак ("Слуга народу")

Кіцак Богдан Вікторович: народився 2 вересня 1992 року в місті Бердичів Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, викладач у "Бердичівському педагогічному коледжі", безпартійний, проживає в місті Бердичів Житомирської області, судимість відсутня.

Округ №64

Володимир Арешонков (самовисуванець)

Арешонков Володимир Юрійович: народився 17 грудня 1957 року в місті Коростень Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Коростень Житомирської області, судимість відсутня.

Округ №65

Дмитро Костюк ("Слуга народу")

Костюк Дмитро Сергійович: народився 1 червня 1993 року місті Новоград-Волинський Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, журналіст на телеканалі "Еспресо", безпартійний, проживає в місті Новоград-Волинський Житомирської області, судимість відсутня.

Округ №66

Тетяна Грищенко ("Слуга народу")

Грищенко Тетяна Миколаївна: народилася 27 серпня 1979 року в місті Малин Житомирської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області.

Округ №67

Сергій Кузьміних ("Слуга народу") - 35,8%

Кузьміних Сергій Володимирович: народився 17 січня 1983 року в місті Житомир, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Житомир, судимість відсутня.

Закарпатська область

Округ №68

Роберт Горват (самовисуванець)

Горват Роберт Іванович: народився 17 лютого 1969 року в селі Тур'є Ремета Перечинського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Ужгород, судимість відсутня.

Округ №69

Віктор Балога (Єдиний центр)

Балога Віктор Іванович: народився 15 червня 1963 року в селі Завидово Мукачівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії Єдиний Центр, проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, судимість відсутня.

Округ №70

Михайло Лаба ("Слуга народу")

Лаба Михайло Михайлович: народився 29 жовтня 1975 селі Тур'я Поляна Перечинського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Невицький сільський голова, безпартійний, проживає в селі Невицьке Ужгородського району Закарпатської області, судимість відсутня .

Округ №71

Валерій Лунченко (самовисуванець)

Лунченко Валерій Валерійович: народився 13 жовтня 1982 року в місті Хуст Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Хуст Закарпатської області, судимість відсутня.

Округ №72

Василь Петьовка (самовисуванець)

Петьовка Василь Васильович: народився 30 січня 1967 року в селі Завидово Мукачівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, судимість відсутня.

Округ №73

Владислав Поляк (самовисуванець)

Поляк Владислав Миколайович: народився 10 серпня 1975 року в місті Виноградів Виноградівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Виноградів Виноградівського району Закарпатської області, судимість відсутня.

Запорізька область

Округ №74

Геннадій Касай ("Слуга народу")

Касай Геннадій Олександрович: народився 28 листопада 1972 року в місті Запоріжжя, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор спортивного комплексу ВАТ "Мотор Січ", безпартійний, проживає в Запоріжжі, судимість відсутня.

Округ №75

Роман Соха ("Слуга народу")

Соха Роман Васильович: народився 18 жовтня 1975 року в місті Запоріжжя, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії "Слуга народу", проживає в Запоріжжі, судимість відсутня.

Округ №76

Євген Шевченко ("Слуга народу")

Шевченко Євген Володимирович: народився 4 травня 1972 року в місті Мелітополь Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в Запоріжжі, судимість відсутня.

Округ №77

Сергій Штепа ("Слуга народу")

Штепа Сергій Сергійович: народився 30 квітня 1990 року в місті Запоріжжя, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Запоріжжі, судимість відсутня.

Округ №78

Олександр Пономарьов ("Опозиційна платформа - За життя")

Пономарьов Олександр Сергійович: народився 7 січня 1962 року в місті Бердянськ Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Бердянськ Запорізької області, судимість відсутня.

Округ №79

Юлія Яцик ("Слуга народу")

Яцик Юлія Григорівна: народилася 14 серпня 1979 року в місті Василівка Васильківського району Запорізької області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керуюча адвокатським бюро "Адвокатська компанія Юлії Яцик", член Політичної партії "Слуга народу", проживає в Запоріжжі, судимість відсутня.

Округ №80

Сергій Мінько (самовисуванець)

Мінько Сергій Анатолійович: народився 7 грудня 1965 року в місті Пологи Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, машиніст тепловоза на Придніпровській залізниці, безпартійний, проживає в місті Пологи Пологівського району Запорізької області, судимість відсутня.

Округ №81

Павло Мельник ("Слуга народу")

Мельник Павло Вікторович: народився 26 червня 1984 року в місті Запоріжжя, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, піар-директор, благодійний фонд "Алкоголь СТОП", безпартійний, проживає в місті Токмак Запорізької області, судимість відсутня.

Округ №82

Марина Нікітіна ("Слуга народу")

Нікітіна Марина Вікторівна: народилася 16 квітня 1986 року в місті Гуляйполе Запорізької області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня.

Івано-Франківська область

Округ №83

Оксана Савчук (ВО "Свобода") - 46,6%

Савчук Оксана Василівна: народилася 20 березня 1983 року в селі Чернів Рогатинського району Івано-Франківської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, секретар Івано-Франківської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода ", проживає в селі Крихівці міста Івано-Франківська, судимість відсутня.

Округ №84

Ігор Фріс ("Слуга народу")

Фріс Ігор Павлович: народився 29 вересня 1973 року в місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, приватний нотаріус в Івано-Франківському міському нотаріальному окрузі, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня.

Округ №85

Едуард Прощук ("Слуга народу")

Прощук Едуард Петрович: народився 19 лютого 1982 в місті Калуш Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови споживспілки Івано-Франківської області, безпартійний, проживає в Івано-Франківську, судимість відсутня.

Округ №86

Олександр Матусевич ("Слуга народу")

Матусевич Олександр Борисович: народився 20 березня 1974 року в селі Старий Мізунь Долинського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ДП "Виготське лісове господарство", безпартійний, проживає в селі Пациків Долинського району Івано-Франківської області, судимість відсутня.

Округ №87

Зіновій Андрієвич ("Слуга народу")

Андрієвич Зіновій Мирославович: народився 10 січня 1972 року в місті Надвірна Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, міський голова, безпартійний, проживає в місті Надвірна Івано-Франківської області, судимість відсутня.

Округ №88

Андрій Іванчук (самовисуванець)

Іванчук Андрій Володимирович: народився 16 червня 1973 місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №89

Володимир Тимофійчук ("Слуга народу") - 18,2%

Тимофійчук Володимир Ярославович: народився 17 лютого 1986 року в селі Попельники Снятинського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "Агро-Лідер", член політичної партії "Слуга народу" , проживає в селі Попельники Снятинського району Івано-Франківської області, судимість відсутня.

Київська область

Округ №90

Микола Бабенко (Біла Церква разом)

Бабенко Микола Вікторович: народився 17 вересня 1980 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Центр залучення інвестицій "БЦ Інвест", безпартійний, проживає в місті Біла Церква Київської області , судимість відсутня.

Округ №91

Олег Дунда ("Слуга народу")

Дунда Олег Андрійович: народився 6 березня 1980 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "А.В.С.", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №92

Валерій Колюх ("Слуга народу")

Колюх Валерій Вікторович: народився 18 квітня 1973 року в селі Медвин Богуславського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри політичних наук у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №93

Анна Скороход ("Слуга народу")

Скороход Анна Костянтинівна: народилася 14 січня 1990 року в місті Вишгород Київської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з організаційно-правових питань в ТОВ "Будівельний комбінат "Прогрес", безпартійна, живе в місті Бориспіль Київської області, судимість відсутня.

Округ №94

Олександр Дубинський ("Слуга народу")

Дубинський Олександр Анатолійович: народився 18 квітня 1981 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, телеведучий на"1+1 Продакшн", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №95

Олександр Горобець ("Слуга народу")

Горобець Олександр Сергійович: народився 15 лютого 1978 року в місті Біла Церква Київської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник генерального директора в ТОВ "Сфера житлобуд", безпартійний, проживає в селі Фурси Білоцерківського району Київської області, судимість відсутня.

Округ №96

Ольга Василевська-Смаглюк ("Слуга народу")

Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна: народилася 23 червня 1985 року в місті Старокостянтинів Хмельницької області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, спеціальний кореспондент нв ТОВ "ТРК" Студія 1+1", безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №97

Микола Галушко ("Слуга народу")

Галушко Микола Леонідович: народився 5 грудня 1979 року в м. Аргаяш Аргаяшского району Челябінської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "Галіда", безпартійний, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня.

Округ №98

Сергій Бунін ("Слуга народу")

Бунін Сергій Валерійович: народився 3 травня 1971 року в місті Київ, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Грант", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Кіровоградська область

Округ №99

Олександр Дануца ("Слуга народу")

Дануца Олександр Анатолійович: народився 29 січня 1980 року в місті Мала Виска Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Прайм-Тайм", член політичної партії "Слуга народу", проживає в Кропивницького, судимість відсутня.

Округ №100

Ігор Мурдій ("Слуга народу")

Мурдій Ігор Юрійович: народився 8 серпня 1982 року в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "Тек Центр", безпартійний, проживає в Кропивницького, судимість відсутня.

Округ №101

Юрій Кузбит ("Слуга народу")

Кузбит Юрій Михайлович: народився 29 березня 1977 року в Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Адвокатська група" Прецедент ", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №102

Олесь Довгий (самовисуванець)

Довгий Олесь Станіславович: народився 1 листопада 1980 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №103

Олег Воронько ("Слуга народу")

Воронько Олег Євгенович: народився 15 травня 1974 року в місті Світловодськ Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня.

Луганська область

Округ №105

Вікторія Гриб ("Опозиційний блок")

Гриб Вікторія Олександрівна: народилася 19 червня 1968 року в селі М. Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник напрямку зі сталого розвитку, в ТОВ "ДТЕК Енерго", безпартійна, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня.

Округ №106

Олексій Кузнєцов ("Слуга народу")

Кузнєцов Олексій Олександрович: народився 2 грудня 1979 року в місті Сєверодонецьк Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Сєверодонецьк Луганської області, судимість відсутня.

Округ №107

Олександр Сухов (самовисуванець)

Сухов Олександр Сергійович: народився 20 травня 1984 року в місті Стаханов Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник голови в благодійній організації "Фонд Сергія Шахова", член політичної партії "Наш край", проживає в місті Кадиївка Луганській області, судимість відсутня.

Округ №112

Сергій Вельможний (самовисуванець)

Вельможний Сергій Анатолійович: народився 25 червня 1976 року в місті Стаханов Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник голови в благодійній організації "Фонд Сергія Шахова",член політичної партії "Наш край", проживає в Києві, судимість відсутність.

Округ №113

Олександр Лукашев ("Опозиційна платформа - За життя")

Лукашев Олександр Анатолійович: народився 1 квітня 1976 року в місті Антрацит Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник юридичного відділу в благодійній організації "Фонд Сергія Шахова",член політичної партії "Опозиційна платформа - за життя", проживає в Харкові, судимість відсутня.

Округ №114

Сергій Шахов (самовисуванець)

Шахов Сергій Володимирович: народився 7 травня 1975 року в селищі Саяк міста Балхаш Джезказганской області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії "Наш край", проживає в місті Кадиївка Луганській області, судимість відсутня.

Львівська область

Округ №115

Наталя Піпа ("Голос") - 30,2%

Піпа Наталія Романівна: народилася 12 жовтня 1983 місті Львові, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова ГО "Кращий Сихів", безпартійна, проживає в місті Львові, судимість відсутня.

Округ №116

Микола Княжицький ("Європейська солідарність")

Княжицький Микола Леонідович: народився 2 червня 1968 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №117

Ярослав Рущишин ("Голос")

Рущишин Ярослав Іванович: народився 29 жовтня 1967 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор АТ "Троттола", безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня.

Округ №118

Галина Васильченко ("Голос")

Васильченко Галина Іванівна: народилася 24 жовтня 1983 року в селі Корничі Самбірського району Львівської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з економічних питань в ПП "Корбіз", безпартійна, проживає в Пасікі-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області.

Округ №119

Михайло Бондар ("Європейська солідарність")

Бондар Михайло Леонтійович: народився 17 листопада 1973 року в селі Бодячів Сокальського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №120

Ярослав Дубневич (самовисуванець)

Дубневич Ярослав Васильович: народився 7 серпня 1969 року в селі Зубра Пустомитівського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня.

Округ №121

Орест Саламаха ("Слуга народу")

Саламаха Орест Ігорович: народився 25 березня 1991 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з будівництва ТОВ "Строй Інвест Ком", безпартійний, проживає в селі Сокільники Пустомитівського району Львівської області, судимість відсутня.

Округ №122

Павло Бакунець ("Самопоміч")

Бакунець Павло Андрійович: народився 10 липня 1987 року в місті Яворів Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Яворівський міський голова, безпартійний, проживає в місті Яворів Яворівського району Львівської області, судимість відсутня.

Округ №123

Тарас Батенко (самовисуванець)

Батенко Тарас Іванович: народився 20 червня 1974 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП", проживає в місті Львові, судимість відсутня.

Округ №124

Юрій Камельчук ("Слуга народу")

Камельчук Юрій Олександрович: народився 12 лютого 1980 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Красноград Львівської області, судимість відсутня.

Округ №125

Андрій Лопушанський (самовисуванець)

Лопушанський Андрій Ярославович: народився 4 грудня 1962 року в місті Добромиль Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Конгрес українських націоналістів, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №126

Андрій Кіт (самовисуванець)

Кіт Андрій Богданович: народився 2 листопада 1971 року у Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в селі Ясенівці Золочівського району Львівської області, судимість відсутня.

Миколаївська область

Округ №127

Олександр Пасічний ("Слуга народу")

Пасічний Олександр Станіславович: народився 3 листопада 1972 року в Миколаєві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня.

Округ №128

Олександр Гайду ("Слуга народу")

Гайду Олександр Васильович: народився 28 січня 1976 року в Одесі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, виконавчий директор в ТОВ "Вібо-Транс", безпартійний, проживає в Одесі, судимість відсутня.

Округ №129

Ігор Копитін ("Слуга народу")

Копитін Ігор Володимирович: народився 12 лютого 1981 року в місті Легніца, Польща, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор вТОВ "Автомодерн", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня.

Округ №130

Ігор Негулевскій ("Слуга народу")

Негулевскій Ігор Петрович: народився 6 грудня 1983 року в місті Вознесенськ Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор в ТОВ "Софія-Граніт", безпартійний, проживає в місті Вознесенськ Миколаївської області, судимість відсутня.

Округ №131

Артем Чорноморов ("Слуга народу")

Чорномор Артем Олегович: народився 10 березня 1988 року в місті Южноукраїнськ Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор в ТОВ "СмартАгрі", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня.

Округ №132

Максим Дирдін ("Слуга народу")

Дирдін Максдм Євгенович: народився 11 жовтня 1982 року в місті Первомайськ Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, головний радник генерального директора в ПрАТ "Санта Україна", безпартійний, проживає в місті Ірпінь Київської області, судимість відсутня.

Одеська область

Округ №133

Артем Дмитрук ("Слуга народу")

Дмитрук Артем Геннадійович: народився 28 червня 1993 року місті Козятин Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник у "Фітнес-центрі", безпартійний, проживає в Одесі, судимість відсутня.

Округ №134

Олег Колєв ("Слуга народу")

Колєв Олег Вікторович: народився 9 березня 1973 року в селі Сухолужжя Білгород-Дністровського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, ПП "Редакція газети" Придунайські вести ", безпартійний, проживає в місті Ізмаїл Одеської області, судимість відсутня.

Округ №135

Олексій Леонов ("Слуга народу")

Леонов Олексій Олександрович: народився 26 лютого 1983 року в місті Одеса, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, комерційний директор ТОВ "Гріліон", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №136

Олександр Горенок ("Слуга народу")

Горенюк Олександр Олександрович: народився 8 серпня 1991 року в місті Одеса, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №137

Олексій Гончаренко (самовисуванець)

Гончаренко Олексій Олексійович: народився 16 вересня 1980 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №138

Степан Чернявський ("Слуга народу")

Чернявський Степан Миколайович: народився 4 травня 1973 року в смт Іванівка Іванівського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №139

Ігор Васильківський ("Слуга народу")

Васильківський Ігор Ігорович: народився 31 березня 1985 року в місті Одеса, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, член спостережної ради ТОВ "ПСГ "Камбіо-Інвест", безпартійний, проживає в Одесі, судимість відсутня.

Округ №140

Сергій Колебошин ("Слуга народу")

Колебошин Сергій Валерійович: народився 22 листопада 1977 року в Одесі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Одеська обласна державна адміністрація, безпартійний, проживає в смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області, судимість відсутня.

Округ №141

Олександр Ткаченко ("Слуга народу")

Ткаченко Олександр Михайлович: народився 15 червня 1984 року в місті Конгаз Комратському району, Молдова, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат в ПП "Медфарм груп", безпартійний, проживає в місті Татарбунари Татарбунарського району Одеської області, судимість відсутня.

Округ №142

Антон Кіссе (самовисуванець)

Кіссе Антон Іванович: народився 10 жовтня 1958 року в селі Євгенівка Тарутинського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Одесі, судимість відсутня.

Округ №143

Анатолій Урбанський (самовисуванець)

Урбанський Анатолій Ігорович: народився 21 червня 1975 року в Одесі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник.

Полтавська область

Округ №144

Дмитро Нальотов ("Слуга народу")

Нальотіов Дмитро Олександрович: народився 28 квітня 1985 року в Полтаві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в Полтаві, судимість відсутня.

Округ №145

Андрій Боблях ("Слуга народу") Боблях Андрій Ростиславович: народився 5 березня 1985 року в селі Кармелава Вільнюської області, Литва, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Полтаві, судимість відсутня.

Округ №146

Юрій Шаповалов (самовисуванець)

Шаповалов Юрій Анатолійович: народився 14 березня 1972 року в місті Кременчук Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Кременчук Полтавської області, судимість відсутня.

Округ №147

Олег Кулініч (самовисуванець)

Кулініч Олег Іванович: народився 25 листопада 1966 року в місті Зіньків Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Зіньків Зіньківського району Полтавської області, судимість відсутня.

Округ №148

Анастасія Ляшенко ("Слуга народу") - 25,5%

Ляшенко Анастасія Олексіївна: народилася 7 листопада 1986 року в селі Терновщина Лубенського району Полтавської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійна, проживає в Тернівщині Лубенського району Полтавської області, судимість відсутня , суб'єкт висування - політична партія "Слуга народу".

Округ №149

Костянтин Касай ("Слуга народу")

Касай Костянтин Іванович: народився 27 вересня 1979 року в смт Козельщина Козельщинського району Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор в ТОВ "Полтавастройсервіс плюс", безпартійний, проживає в Марківці Полтавського району Полтавської області , судимість відсутня.

Округ №150

Олексій Мовчан ("Слуга народу")

Мовчан Олексій Васильович: народився 12 лютого 1994 року в місті Кременчук Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник начальника відділу управління проектами і програмам в ДП "Прозорро.Продажі", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №151

Максим Березін ("Слуга народу")

Березін Максим Юрійович: народився 9 травня 1984 року в місті Вінниця, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор КП "Муніципальна варта" Кременчуцької міської ради, безпартійний, проживає в місті Кременчук Полтавської області, судимість відсутня.

Рівненська область

Округ №152

Олександр Ковальчук ("Слуга народу")

Ковальчук Олександр Володимирович: народився 5 лютого 1974 року в місті Новоград-Волинський Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління в ГО "Платформа взаємодій "Простір", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №153

Роман Іванісов ("Слуга народу")

Іванісов Роман Валерійович: народився 2 листопада 1978 року в місті Бердянськ Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, головний юрист в ТОВ "ПРОФ ДЕЗ КОНТРОЛЬ ПЛЮС", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня .

Округ №154

Олександр Алексейчук ("Слуга народу")

Алексейчук Олександр Васильович: народився 6 березня 1981 року в селі Буща Здолбунівського району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №155

Віктор М'ялик (самовисуванець)

М'ялик Віктор Никифорович: народився 10 травня 1979 року в селі Воронки Володимирецького району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фінансовий директо в ТОВ "МДС-Строй", безпартійний, проживає в селі Мотовилівка Фастівського району Київської області, судимість відсутня.

Округ №156

Сергій Литвиненко ("Слуга народу")

Литвиненко Сергій Анатолійович: народився 15 лютого 1968 року в місті Полтаві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, виконуючий обов'язки директора в ДП "Зіренецький спиртовий завод", безпартійний, проживає в Березне Березнівського району Рівненської області, судимість відсутня.

Сумська область

Округ №157

Татьяна Рябуха ("Слуга народу")

Рябуха Тетяна Василівна: народилася 31 грудня 1984 року в місті Сумах, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, вчитель початкових класів Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів №10, безпартійна, проживає в Сумах, судимість відсутня.

Округ №158

Ігор Васильєв ("Слуга народу")

Васильєв Ігор Сергійович: народився 25 серпня 1984 року в місті Полтаві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №159

Андрій Деркач (самовисуванець)

Деркач Андрій Леонідович: народився 19 серпня 1967 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №160

Ігор Молоток (самовисуванець)

Молоток Ігор Федорович: народився 4 червня 1967 року в місті Шостка Сумської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Шостка Сумської області, судимість відсутня.

Округ №161

Максим Гузенко ("Слуга народу")

Гузенко Максим Васильович: народився 8 червня 1981 місті Сумах, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Агрохім-Партнер", безпартійний, проживає в Сумах, судимість відсутня.

Округ №162

Микола Задорожний ("Слуга народу")

Задорожний Микола Миколайович: народився 5 грудня 1984 року в селі Новоюлівка Софіївського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Тернопільська область

Округ №163

Андрій Богданець ("Слуга народу")

Богданець Андрій Володимирович: народився 13 липня 1983 року в смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта незакінчена вища, заступник генерального директора в ЗАТ "Птахофабрика Тернопільська", безпартійний, проживає в Тернополі, судимість відсутня.

Округ №164

Ігор Василів ("Слуга народу")

Василів Ігор Володимирович: народився 16 листопада 1979 року в місті Тернопіль, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в Тернополі, судимість відсутня.

Округ №165

Іван Чайківський (самовисуванець)

Чайківський Іван Адамович: народився 29 травня 1972 року в селі Настасів Тернопільського району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Корпорація "Агропродсервіс", член Аграрної партії України, проживає в селі Великий Ходачків Козівського району Тернопільської області, судимість відсутня.

Округ №166

Микола Люшняк (самовисуванець)

Люшняк Микола Володимирович: народився 8 лютого 1974 року в місті Бережани Бережанського району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в селі Петриків Тернопільського району Тернопільської області, судимість відсутня.

Округ №167

Володимир Гевко ("Слуга народу")

Гевко Володимир Леонідович: народився 20 серпня 1975 року в смт Товсте Заліщицького району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п`яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Навчально-консалтингова компанія "Профі-Центр", безпартійний, проживає в місті Тернопіль, судимість відсутня.

Харківська область

Марія Мезенцева ("Слуга народу")

Мезенцева Марія Сергіївна: народилася 10 грудня 1989 року в місті Харків, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійна, проживає в Харкові, судимість відсутня.

Округ №169

Олександр Куницький ("Слуга народу")

Куницький Олександр Олегович: народився 25 серпня 1983 року в місті Запоріжжя, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня.

Округ №170

Андрій Одарченко ("Слуга народу")

Одарченко Андрей Николаевич: народився 2 листопада 1978 року в місті Харків, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, декан факультету управління торгово-підприємницької і митної діяльністі в Харківському державному університеті харчування і торгівлі, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня.

Округ №171

Вікторія Кінзбурська ("Слуга народу")

Кінзбурська Вікторія Олександрівна: народилася 23 жовтня 1980 року в місті Харків, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, завідувачка сектором у департаменті Державної архітектурно-будівельній інспекції в Харківської області, безпартійна, проживає в Харкові, судимість відсутня.

Округ №172

Юрій Здебський ("Слуга народу")

Здебський Юрій Вікторович: народився 24 грудня 1972 року в селі Любар Житомирської області громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня.

Округ №173

Олександр Бакумов ("Слуга народу")

Бакумов Олександр Сергійович: народився 25 квітня 1989 року в місті Харків, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, проректор, Харківський національний університет внутрішніх справ, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня.

Округ №174

Олександр Фельдман (самовисуванець)

Фельдман Олександр Борисович: народився 6 січня 1960 року в місті Харків, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії "Наш край", проживає в Харкові, судимість відсутня.

Округ №175

Євген Пивоваров ("Слуга народу")

Пивоваров Євген Павлович: народився 4 листопада 1978 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри технології харчування у Харківському державному університеті харчування і торгівлі, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня.

Округ №176

Дмитро Шенцев ("Опозиційний блок")

Шенцев Дмитро Олексійович: народився 28 листопада 1964 року в місті Харків, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня.

Округ №177

Дмитро Любота ("Слуга народу")

Любота Дмитро Валерійович: народився 9 січня 1981 року в Харкові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає в Україні, освіта вища, директор ТОВ будівельне підприємство "Містобуд", безпартійний, проживає в місті Куп'янськ Харківської області, судимість відсутня.

Округ №178

Олександр Литвинов ("Слуга народу")

Литвинов Олександр Миколайович: народився 21 січня 1972 року в місті Балаклія Харківської області, громадянин України, протягом п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова Балаклійської районної ради, безпартійний, проживає в місті Балаклія Балаклійського району Харківської області, судимість відсутня.

Округ №179

Олексій Кучер ("Слуга народу")

Кучер Олексій Володимирович: народився 23 березня 1985 року в селі Новорайськ Бериславського району Херсонської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня.

Округ №180

Олексій Красов ("Слуга народу")

Красов Олексій Ігорович: народився 13 листопада 1987 року в місті Харків, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор в ТОВ "Яскраво Інвест", безпартійний, проживає в Харкові.

Округ №181

Дмитро Микиша ("Слуга народу")

Микиша Дмитро Сергійович: народився 4 вересня 1985 року в місті Мерефа Харківського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у виконавчому комітеті Мереф'янської міськради, безпартійний, проживає в місті Мерефа Харківського району Харківської області, судимість відсутня.

Херсонська область

Округ №182

Павло Павлиш ("Слуга народу")

Павлиш Павло Васильович: народився 10 грудня 1979 року в селі Вільне Нижньосірогозького району Херсонської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "Юридична фірма "Угода", безпартійний, проживає в Херсоні, судимість відсутня .

Округ №183

Вікторія Вагнер ("Слуга народу")

Вагнер Вікторія Олександрівна: народилася 21 травня 1981 року в селі Георгіївка Жармінского району Семипалатинської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, головний лікар в "Обласній лікарні відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійна, проживає в місті Херсон, судимість відсутня.

Округ №184

Ігор Колихаєв (самовисуванець)

Колихалєв Ігор Вікторович: народився 8 травня 1971 року в місті Херсоні, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Ланаподове-1", ТОВ "Українська продовольча корпорація", ТОВ "Торговий дім "Продексим", безпартійний, проживає в Херсоні, судимість відсутня.

Округ №185

Володимир Іванов ("Слуга народу")

Іванов Володимир Ілліч: народився 14 липня 1982 року в місті Херсон, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор з виробництва ТОВ "Агропроект-Південь", член політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Херсоні, судимість відсутня.

Округ №186

Олексій Ковальов ("Слуга народу")

Ковальов Олексій Іванович: народився 19 січня 1989 року в місті Гола Пристань Херсонської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "ЛК-АГРО", безпартійний, проживає в місті Гола Пристань Херсонської області, судимість відсутня.

Хмельницька область

Округ №187

Микола Стефанчук ("Слуга народу")

Стефанчук Микола Олексійович: народився 4 травня 1981 року в місті Хмельницькому, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, начальник юридичного відділу в державній організації "Національний офіс інтелектуальної власності", безпартійний, проживає в Хмельницькому, судимість відсутня.

Округ №188

Сергій Лабазюк (самовисуванець)

Лабазюк Сергій Петрович: народився 4 червня 1980 року в місті Волочиськ Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Волочиськ Волочиського району Хмельницької області, судимість відсутня.

Округ №189

Олена Копанчук ("Слуга народу"

Копанчук Олена Євгенівна: народилася 1 листопада 1978 року в місті Львів, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат адвокатського об'єднання "Копанчук і Партнери", безпартійна, проживає в Хмельницькому, судимість відсутня.

Округ №190

Олексій Жмеренецький ("Слуга народу")

Жмеренецькій Олексій Сергійович: народився 28 жовтня 1986 року в місті Ухта, Комі, Росія, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови правління благодійної організації "Благодійний фонд "КОЛО", безпартійний, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня.

Округ №191

Віктор Бондар (самовисуванець)

Бондар Віктор Васильович: народився 5 листопада 1975 року в місті Ленінград, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в смт Гостомель міста Ірпінь Київської області, судимість відсутня.

Округ №192

Олександр Герега (самовисуванець)

Герега Олександр Володимирович: народився 27 червня 1967 року в місті Городок Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії "За конкретні справи", проживає в місті Городок Городоцького району Хмельницької області, судимість відсутня.

Округ №193

Ігор Марчук ("Слуга народу")

Марчук Ігор Петрович: народився 17 лютого 1969 року в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "М-ЕНД-С", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Черкаська область

Округ №194

Любов Шпак ("Слуга народу")

Шпак Любов Олександрівна: народилася 19 липня 1980 місті Київ, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, ректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, безпартійна, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня.

Округ №195

Олег Арсенюк ("Слуга народу")

Арсенюк Олег Олексійович: народився 21 серпня 1986 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор ТОВ "Берег-2007", безпартійний, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня.

Округ №196

Андрій Стріхарський ("Слуга народу")

Стріхарський Андрій Петрович: народився 4 серпня 1981 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Компанія "Статус Груп", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №197

Олександр Скічко ("Слуга народу")

Скічко Олександр Олександрович: народився 28 квітня 1991 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня.

Округ №198

Сергій Рудик (самовисуванець)

Рудик Сергій Ярославович: народився 11 жовтня 1970 місті Чернівці, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, судимість відсутня.

Округ №199

Сергій Нагорняк ("Слуга народу")

Нагорняк Сергій Володимирович: народився 13 травня 1982 року в смт Попільня Попільнянського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Евроінвестгруп ЛТД", безпартійний, проживає в місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня.

Округ №200

Антон Яценко (самовисуванець)

Яценко Антон Володимирович: народився 13 липня 1977 року в місті Київ, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Чернівецька область

Округ №201

Олена Лис ("Слуга народу")

Лис Олена Георгіївна: народилася 15 червня 1971 селі Брідок Дрогичинського району Брестської області, Білорусь, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, вчитель в Чернівецькій гімназії №2 Чернівецької міської ради, безпартійна, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня.

Округ №202

Максим Заремський ("Слуга народу")

Заремський Максим Валентинович: народився 26 вересня 1991 року в місті Могилів, Білорусь, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу планування оперативного чергування, зв'язку та оповіщення в управлінні цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, безпартійний, проживає в селі Реваківці Кіцманського району Чернівецької області, судимість відсутня.

Округ №203

Георгій Музурашу ("Слуга народу")

Мазурашу Георгій Георгійович: народився 17 квітня 1971 року в селі Круп'янське Глибоцького району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор КЗ "Чернівецький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", безпартійний, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня.

Округ №204

Валерій Божик ("Слуга народу")

Божик Валерій Іванович: народився 27 березня 1971 року в селі Кадубівці Заставнівського району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня.

Чернігівська область

Округ №205

Олег Семінський ("Слуга народу")

Семінський Олег Валерійович: народився 20 грудня 1973 місті Біла Церква Київської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Дилайс", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №206

Антон Поляков ("Слуга народу")

Поляков Антон Едуардович: народився 11 листопада 1987 року в місті Чернігів, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Чернігові, судимість відсутня.

Округ №207

Максим Зуєв ("Слуга народу") - 26,2%

Зуєв Максим Сергійович: народився 14 квітня 1982 року в місті Кустанай, Казахстан, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, керівник ТОВ "Артмедіа АДВ", безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня.

Округ №208

Валерій Давиденко (самовисуванець)

Давиденко Валерій Миколайович: народився 16 березня 1973 року в місті Носівка Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Носівка Носівського району Чернігівської області, судимість відсутня.

Округ №209

Валерій Зуб (Слуга народу")

Зуб Валерій Олексійович: народився 4 березня 1970 року в смт Варва Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор КНП "Чернігівський медичний центр сучасної онкології", безпартійний, проживає в місті Чернігові, судимість відсутня.

Округ №210

Сергій Коровченко (самовидвеженец)

Коровченко Сергій Володимирович: народився 19 лютого 1979 року в смт Фащівка Перевальського району Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова ГО "Громадський рух Сергія Коровченко "Оновлення", безпартійний, проживає в селі Замостя Прилуцького району Чернігівської області, судимість відсутня.

Місто Київ

Округ №211

Олександр Юрченко ("Слуга народу")

Юрченко Олександр Миколайович: народився 23 липня 1988 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №212

Максим Перебийніс ("Слуга народу")

Перебийніс Максим Вікторович: народився 11 грудня 1974 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач відділенням медичного центур ТОВ "Борис", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №213

Артем Дубнов ("Слуга народу")

Дубнов Артем Васильович: народився 30 серпня 1988 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, лікар хірург-стоматолог в ТОВ "Клініка Дубнової Стоматолог і Я", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №214

Сергій Швець ("Слуга народу")

Швець Сергій Федорович: народився 13 червня 1976 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, ведучий ранкового випуску ТОВ ТРК "Студія 1+1", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №215

Богдан Яременко ("Слуга народу")

Яременко Богдан Васильович: народився 25 вересня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління благодійного фонду "Майдан закордонних справ", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №216

Леся Забуранна ("Слуга народу")

Забуранна Леся Валентинівна: народилася 22 серпня 1981 року в місті Київ, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора І.С. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України, безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №217

Мар'яна Безугла ("Слуга народу")

Безугла Мар'яна Володимирівна: народилася 17 травня 1988 року в місті Київ, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил Україна, безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №218

Дмитро Гурін ("Слуга народу")

Гурін Дмитро Олександрович: народився 24 березня 1982 року в місті Хмельницькому, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №219

Микола Тищенко ("Слуга народу")

Тищенко Микола Миколайович: народився 17 травня 1972 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "ВКФ "РІМІД", член політичної партії "Слуга народу", проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №220

Анна Бондар ("Слуга народу")

Бондар Анна В'ячеславівна: народилася 23 лютого 1975 Києві, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор в Директораті технічного регулювання в будівництві при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №221

Анна Пуртова ("Слуга народу")

Пуртова Анна Анатоліївна: народилася 15 квітня 1982 року в Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління громадської організації "Діджитал освіта", член політичної партії "Слуга народу", проживає в Києві, судимість відсутня.

Округ №222

Роман Грищук ("Слуга народу")

Грищук Роман Павлович: народився 27 серпня 1989 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "МХ шоу", безпартійний, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня.

Округ №223

Людмила Буймистер ("Слуга народу")

Буймистер Людмила Анатоліївна: народилася 5 листопада 1985 року в місті Москва, Росія, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, член наглядової ради металургійного заводу Дунаферр (Угорщина), безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Позачергові вибори у Верховну Раду 2019" на сайті "OBOZREVATEL".

24
Коментарі
425
44
Смішно
57
Цікаво
210
Сумно
47
Треш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Макаренко Степан
Макаренко Степан
Из всего списка ни одного инженера или учителя
Показать комментарий полностью
ivanov koly
ivanov koly
Особенно Дубинский много животворящих законов примет под четким руководством Коломойского.
Показать комментарий полностью
Артеллерист Моня
Артеллерист Моня
Ну теперь Зеленский может все и сам)))))ха ха ха начнется сейчас мышиная возня т.к. ему никто не нужен у них полнейшая коалиция)))))))))
Показать комментарий полностью

Блоги / думки

ads pixel