![Олександр Кірш](https://i.obozrevatel.com/person/2019/6/1/51566a31-7c19-4897-8c71-3825bdd493cb.jpeg?size=100x100)
Блог | "Цивілізація" проходить перевірку на вошивість
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Україна не може продати зерно із запасів](https://i.obozrevatel.com/news/2022/4/25/filestoragetemp8.jpg?size=1944x924)
Євродемагоги до своєї улюбленої тези "Давайте не дражнити росію!" готові зараз додати новий: "Врятуємо світ з голоду!" — щоб зняти з мордору санкції в обмін на розблокування експорту з українських портів.
Далі текст мовою оригіналу
То есть вместо того, чтобы разблокировать его силой, которой у НАТО для этого вполне достаточно, евролюбители московии готовы идти на поводу у агрессора, фактически провоцируя его на новые убийства и грабежи, раз они потом становятся предметом торга.
В действительности же миру (и в значении "не война", и в значении "человечество") угрожает блок меркантильного и трусливого континентального "старого Запада" с наглеющим/охреневающим на глазах оркостаном, который легко управляет всевозможными макроно-шольцо-орбанами через шантаж и подкуп.
Это уже не просто лицемерие политиканов. Это трусость и подлость. "Цивилизация" проходит проверку на вшивость.
Видит ли она дальше, чем на 1 метр, чем на 1 день и чем на 1 евро?
Или просто идёт торговля за нули?