Порошенко поділився своєю улюбленою піснею
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Святослав Вакарчук і Петро Порошенко](https://i.obozrevatel.com/2016/11/8/svyatoslav_vakarchuk_i_petro_poroshenko.jpg?size=1944x924)
Президент України Петро Порошенко приєднався до флешмобу з популяризації української музики у Facebook, котрий розпочала нардеп від "Народного фронту" Вікторія Сюмар.
Так, голова державі опублікував на своїй сторінці пісню "Океану Ельзи" "Веселі, брати, часи настали".
"Маємо зробити так, щоб української пісні було якнайбільше - на радіо, на телебаченні і, звичайно, в соціальних мережах також. Приєднуйтеся, поширюйте, популяризуйте українську пісню. Бо "хто ж тоді, як не ми?", - написав Порошенко
Читайте: "Портніков перекрутив мої слова": Ганапольський відреагував на скандал навколо його заяви про квоти
Читайте: Як нас надурили з квотами
Нагадаємо, Сюмар закликала українців ділитись у соцмережах своїми улюбленими україномовними піснями у зв'язку з тим, що в Україні набув чинності закон про мовні квоти на радіо.
"Я ніколи такого не робила, але сьогодні хочу оголосити флеш-моб. Тут в ФБ. На вашу улюблену українську пісню. Бо саме сьогодні починає діяти наш закон, і від сьогодні кожна четверта пісня в радіоефірі має бути українською", - написала нардеп.