"Потрійний дабл": Усейн Болт переміг на 100 і 200 метрах на третій Олімпіаді поспіль

555
'Потрійний дабл': Усейн Болт переміг на 100 і 200 метрах на третій Олімпіаді поспіль

У четвер, 18 серпня, на 13-й день Олімпійських Ігор у Ріо, знаменитий ямайський спринтер Усейн Болт здобув друге для себе золото на цій Олімпіаді, перемігши у фінальному забігу на 200 метрів. Він пробіг дистанцію за 19,78 секунди, значно відірвавшись від суперників. Другим фінішував канадський атлет Андре де Грассе, третім - француз Крістоф Леметр.

Після своєї перемоги Болт зізнався, що не дуже задоволений часом, який він показав під час забігу, оскільки він далекий від світового рекорду - 19:19, який він сам і встановив у 2009 році. "Я і моє тіло старішаємо. Особисто я думаю, що це була моя остання 200-метрівка, проте мій тренер може змусити мене передумати", - сказав спортсмен.

Раніше Болт прогнозовано переміг у фінальному забігу на 100 метрів. Здобувши перемогу на 200-метрівці, Болт став першим в історії спортсменом, який перемагав у бігу на 100 та 200 метрів на трьох Олімпіадах поспіль. Тепер він також перебуває за крок до того, щоб здобути по три золоті медалі на трьох Олімпіадах - для цього йому залишилось разом з партнерами по збірній перемогти в естафеті 4х100 метрів, яка відбудеться у п'ятницю, 19 серпня.