Журналіст про скандал на каналі СТБ: без насильства ніяк
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Канал СТБ](https://i.obozrevatel.com/2017/1/16/kanal_stb.jpg?size=1944x924)
Активне населення України має викорінювати телеканали, медіа, які байдужі до війни з Росією, загиблих людей та біженців.
Таку думку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook висловив журналіст Олексій Заводнюк.
За його словами, ситуація з показом на телеканалі СТБ телепередачі "Битва екстрасенсів" виробництва країни-агресора, на якій були присутні російські військові, що недавно служили в Україні, – болото. І головне завдання українців – навчити його новим правилам поведінки.
Читайте: Терористи "ДНР" у головній ролі: у мережі виник ще один скандал через ефір СТБ
"Активне громадянське суспільство має регулярно п*здити болото, поки воно не навчиться новим правилам поведінки. Олігархів, телеканали, радіостанції, медіа, спортсменів, які гастролюють Рашкою, поп-зірок, і, звичайно ж, політиків. Бити треба всіх, хто так і не зрозумів, де він опинився, і не зрозумів, що настали нові часи і з ними з’явилися нові вимоги до тих, хто живе в цій країні. Їх потрібно дресирувати як "собак Павлова", поки на їхній отупілій від совка підкірці не пропишуться нові правила поведінки, не пропишеться нова програма "що можна і що не можна", – зазначив Заводнюк.
На думку журналіста, зміни в Україні відбудуться лише так.
"Не варто чекати від болота просвітління. Його не буде. Загалом, без насильства ніяк. Без насильства революція і реформи не робляться", – переконаний Заводнюк.
Як повідомляв "Обозреватель", раніше у мережі стався скандал через проросійську телеведучу СТБ, яка любить Путіна і зневажає Україну. Зазначимо, що керівник телеканалу тоді заступився за Аллу Ковальчук, заявивши, що її позиція є проявом права на свободу слова.