Фіни обіграли росіян у півфіналі Чемпіонату світу з хокею

4,2 т.

Збірна Росії не змогла пробитися до фіналу домашнього Чемпіонату світу з хокею з шайбою. У півфінальному матчі російські хокеїсти програли збірній Фінляндії з рахунком 1:3. Зустріч відбулася в суботу, 21 травня, у Москві в присутності 12 000 глядачів.

Рахунок відкрили російські хокеїсти: на 3-й хвилині шайбу провів Сергій Широков. Однак у другому періоді фіни тричі засмутили росіян. Героєм матчу став 18-річний фінський нападник Себастьян Ахо, який закинув у ворота Сергія Бобровського дві шайби (на 26-й і 39-й хвилинах). Також у фінів відзначився Юссі Йокінен (36-та хвилина).

Тепер збірна Росії проведе втішний матч за третє місце, який відбудеться в неділю, 22 травня, в столичному спорткомплексі "ВТБ Льодовий палац". Фінляндії у фінальній грі буде протистояти переможець другої півфінальної пари: Канада - США.