"Севілья" втретє поспіль виграла Лігу Європи УЄФА

495
'Севілья' втретє поспіль виграла Лігу Європи УЄФА

Іспанська "Севілья" у фіналі Ліги Європи УЄФА ввечері у середу, 18 травня, переграла англійський "Ліверпуль" з рахунком 3-1 і втретє поспіль стала переможницею турніру. Матч відбувався у швейцарському Базелі на стадіоні "Санкт-Якоб Парк".

Рахунок у матчі на 35-й хвилині відкрив нападник "Ліверпуля" Деніел Старрідж. "Севілья" зрівняла рахунок одразу після перерви - на 46-й хвилині гол забив форвард іспанського клубу Кевін Гамейро.

На 64-й хвилині красивим ударом з лінії штрафного майданчика вивів севільців уперед капітан Коке, а на 70-й - він встановив остаточний рахунок у матчі. Спроби гравців "Ліверпуля" відігратися до кінця матчу не відзначалися гостротою.

Таким чином, команда тренера Унаї Емері втретє поспіль виграла Лігу Європи УЄФА. Український півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка на поле не вийшов і спостерігав за фіналом з лави запасних.