Нардепа Кулініча спіймали на організації фейкового протесту: опубліковані фото
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Нардепа Кулініча спіймали на організації фейкового протесту: опубліковані фото](https://i.obozrevatel.com/2016/12/9/58496eb677621kylinich12001.jpg?size=1944x924)
В об'єктив фотокореспондента "Українських Новин" Богдана Бортакова потрапило листування народного депутата з групи "Відродження", яке показує депутатську кухню з організації мітингів та їх висвітлення в ЗМІ.
Під час сесійного засідання 8 грудня депутат Олег Кулініч листується зі своїм політтехнологом, який організовує акцію "всенародної селянської підтримки" законопроекту №4355, який передає місцевій владі право розпоряджатися землями сільгосппризначення.
"На вулиці пішов дощ. Боюся, люди довго не вистоять", - скаржиться технолог. "Я не буду виходити", - відповідає йому депутат.
В цей час у ВР розглядається питання про зняття недоторканності з депутата Вадима Новинського, а тому до внесеного до порядку денного важливого для аграрного лобі питання руки у депутатів ніяк не доходять.
"Мітинг розійшовся, не пощастило з погодою:( Там дощ з льодом", - скаржиться трохи пізніше технолог.
Читайте: Останні в Європі: Рева озвучив сумну статистику по зарплатах в Україні
І відразу ж рапортує, що головна робота зроблена: "Картинка і фото є, зробимо вам хороші пости в Фейсбук".
Висновок дає обіцянку: "наступного разу теж організуємо в підтримку".
"Шкода((", - мляво реагує депутат.
Через кілька хвилин технолог надсилає депутату на погодження текст для Фейсбуку. "Шкода, що люди, які зібралися під Радою на підтримку законопроекту №4355 змушені були стояти під парламентом в таку погоду. Але впевнений, що це не дарма...", - читає нардеп з так званого аграрного лобі".
А вже через пів години такий пост дійсно з'являється на офіційній ФБ-сторінці Олега Кулініча з фотографіями з мітингу.
Законопроект №4355 передбачає децентралізацію розпорядження землями, в тому числі - передачу місцевим органам влади права розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення.
При цьому, низка експертів критично сприйняла норми згаданого законопроекту.
В Кабміні теж побачили ризики в проекті і заявили, що документ потребує серйозного доопрацювання.
У той же час, проект благополучно пройшов Комітет ВР з аграрних питань і земельній політиці (де Олег Кулініч є головою підкомітету) і включений до порядку денного Верховної Ради.
Пізніше на зв'язок з Українськими Новинами вийшла прес-служба Олега Кулінича і пояснила, що він спілкувався із прес-секретарем Ігорем Вишневським, а також із заступником голови "Української аграрної асоціації " Маряном Заблоцьким. В розмові обговорювалася можливість спілкування депутата з учасниками мітингу.