Кумедний дідусь з Маріуполя став телезіркою
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Кумедний дідусь з Маріуполя став телезіркою](https://i.obozrevatel.com/2018/5/3/img201805021436335ae9bb72baf6a.jpg?size=1944x924)
Відомий дідусь з Маріуполя Володимир Маленький дав інтерв'ю місцевому каналу.
Пенсіонер став своєрідним позитивним символом міста. Маріупольці кожен день бачать цього смішного діда в яскравому одязі. Він показує на вулиці різні трюки і жонглює предметами.
"Дідусь йде на підвищення, дідуся показують по телевізору", - сказав він і попросив у журналістів грошей, посилаючись на маленьку пенсію і великі платежі за комунальну плату.
Попросив дід скільки не шкода - в кишені журналіста було тільки 10 грн.
Володимир Дмитрович пропагує здоровий спосіб життя. Його ранок починається з пробіжки, а тренуваннями, які складаються з індивідуально розроблених вправ, він займається двічі на день.
За його словами, одна з складових успішної людини - це щоденні заняття спортом.
Як повідомляв CityOboz, в центрі Маріуполя з'явився мурал.