УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

"Телетріумф" роздав свої нагороди кращим з кращих

'Телетріумф' роздав свої нагороди кращим з кращих

Нарешті стали відомі імена переможців щорічної національної премії в галузі телебачення "Телетріумф". Нагадаємо, що організатори мали роздати нагороди ще в грудні минулого року, проте через складну політичну ситуацію церемонію нагородження кращих з кращих перенесли на січень, а потім двічі змінювали дату оголошення результатів у лютому.

У підсумку Індустріальний Телевізійний Комітет і Національна рада з питань телебачення і радіомовлення прийняли рішення оголосити переможців заочно і не влаштовувати пишного торжества, як було прийнято раніше.

Відзначимо, що протягом двох тижнів 161 член журі премії вибирав кращих з кращих телевізійників. У підсумку суддівський склад визначився і назвав найважливіші досягнення ТВ-галузі за сезон 2012-2013 в 46 номінаціях.

Отже, переможцями стали ...

-Інформаційно-аналітична програма

"ТСН. Тиждень", телеканал "1 +1"

-Ефірне промо, промокампанія

"Пекельна кухня", телеканал "1 +1"

-Промокампанія (комплексна)

"Стосується кожного", телеканал "ІНТЕР"

-Стиліст

Світлана Римакова, Ірина Білина, Олена Твеліної, команда гримерів "ШоумаSтгоуон", телеканал "Новий канал"

-Телевізійний дизайн програми

"Стосується кожного", телеканал "ІНТЕР"

-Телевізійний дизайн (ID) каналу

"Ялинки", телеканал "ICTV"

-Ведущій/ведущая Інформаційної програми

Наталя Мосейчук, "ТСН", телеканал "1 +1"

-Ведущій/ведущая Інформаційно-аналітичної програми

Алла Мазур, "ТСН. Тиждень", телеканал "1 +1"

-Інформаційна програма

"ТСН", телеканал "1 +1"

-Репортер

Ольга Кашпор, "ТСН. Тиждень", телеканал "1 +1"

-Спеціальний репортаж

"Гроші", телеканал "1 +1"

-Інтерв'ю

Юлія Литвиненко, "Окрема думка", телеканал "ТВі"

-Ведущій/ведущая Ток-шоу

Андрій Куликов, "Свобода слова", телеканал "ICTV"

-Політичне ток-шоу

"Свобода слова", телеканал "ICTV"

-Суспільно-соціальне ток-шоу

"Говорить Україна", телеканал "Україна"

-Ведущій/ведущая Розважальної програми

Володимир Зеленський, "Вечірній Квартал", компанія "Студія Квартал-95"

-Інформаційно-розважальна програма

"Вечірній Київ", компанія "Студія Квартал-95"

-Гумористична програма

"Вечірній Квартал", компанія "Студія Квартал-95"

-Музична програма / фільм

"Брюссель", телеканал "М1"

-Програма для дітей

"Світанок", телеканал "ICTV"

-Форматна програма

"Голос Країни", телеканал "1 +1"

-Ведущій/ведущая Спортивних програм

Роман Кадемін, "Великий бокс", телеканал "ІНТЕР"

-Спортивна програма

"Великий бокс", телеканал "ІНТЕР"

-Спортивний коментатор

Віктор Вацко, телеканал "Футбол"

-Оператор/постановщік Телевізійної програми

Володимир Гуєвський, "Великий Пекарський турнір", телеканал "1 +1"

-Продюсер (продюсерська група) телевізійної програми

Володимир Зеленський, Сергій Шефір, Борис Шефір, Андрій Яковлєв, "Казкова Русь", компанія "Студія Квартал-95"

-Режіссер/постановщік (Режисерська група) телевізійної програми

Рита Яковенчук, Михайло Городничий, "Танцюють всі!", телеканал "СТБ"

-Сценарист (сценарна група) телевізійної програми

Володимир Зеленський, Сергій Шефір, Борис Шефір, Жидков Валерій, Олександр Пікалов, Олена Зеленська, Переверзєв Вадим, Роман Маров, Богдан Циганок, Сергій Шинкарук, Олександр Старомінський, Артем Михайличенко, Максим Гураль, Дмитро Кучмар, Олександр Гаєнко, Олексій Павленко, Олександр Іванов, Михайло Мартинюк, Олександр Щур, Станіслав Зубрицький, Сергій Цвіловській, Юрій Великий, Євген Прусс, Дмитро Жибрик, Олександр Кулик, "Вечірній Квартал", компанія "Студія Квартал-95"

-Художник-постановник телевізійної програми

Борис Мухін, "Телетріумф-2012", телеканал "Україна"

-Актор телевізійного фільму / серіалу (виконавець чоловічої ролі)

Сергій Стрельников, "Страсті за Чапаєм", компанія "FILM.UA"

-Актриса телевізійного фільму / серіалу (виконавиця головної ролі)

Алеся Жураківська, "Дорога в порожнечу", компанія "FILM.UA"

-Продюсер (продюсерська група) телевізійного фільму / серіалу

Галина Балан-Тимкин, Влад Ряшин, "Анна Герман", компанія "StarMedia"

-Режісер/постановщік (Режисерська група) телевізійного художнього фільму / серіалу

Олександр Тименко, "Анна Герман", компанія "StarMedia"

-Режіссер/постановщік (Режисерська група) телевізійного документального фільму

Игор Кобрин, "1941", телеканал "Україна"

-Сценарист (сценарна група) телевізійного фільму / міні-серіалу / серіалу

Аліна Семерякова, "Анна Герман", компанія "StarMedia"

-Телевізійний документальний фільм / цикл

"Богдан Ступка. Забудьте слово" смерть ", телеканал" ІНТЕР "

-Телевізійний художній серіал

"Анна Герман", компанія "StarMedia"

-Телевізійний художній фільм / міні-серіал

"Метелики", компанія "FILM.UA"

-Телевізійний ситком / скетчком

"Казкова Русь", компанія "Студія Квартал-95"

-Ведущій/ведущая Програми будь-якого формату - регіон

Вахтанг Кіпіані, "Історична правда", телеканал "ZIK"

-Документальний фільм - регіон

"День - як мить", Львівська обласна державна телерадіокомпанія

-Програма будь-якого формату - регіон

"180 градусів. Синдром доброти", Асоціація милосердя "Еммануїл"

-Репортер - регіон

Наталія Махнюк, "Велика риба", телеканал "34 канал"

-Аудіодізайн

"Стосується кожного", телеканал "ІНТЕР"

-Композитор телевізійного художнього фільму / серіалу

Данило Юделевич, "Анна Герман", компанія "StarMedia"

-Інформаційна програма - регіон

"Деталі", телеканал "34 канал"

-Спеціальний приз премії "Телетріумф"

Переможець не визначений