планшету Взяти участь

/теніс

Світоліна у чудовому стилі вийшла в 1/4 фіналу престижного турніру

4.2тЧитати матеріал російською

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал трав'яного турніру в Бірмінгемі (Англія) з призовим фондом $ 885 000. За 72 хвилини п'ята ракетка світу просто знищила француженку Алізе Корне 6:4, 6:2.

Еліна Світоліна

Ключовий момент стався в першій партії за рахунку 2:1 на користь французької спортсменки. Еліна змогла зробити брейк і взяти три гейми поспіль, що і забезпечило їй перемогу.

У другому сеті українка легко довела рахунок до 5: 1. Корне з великими труднощами змогла взяти свою подачу, але це її не врятувало.

Для Світоліной це десята перемога на трав'яних кортах в дорослому турі в одиночному розряді. Еліна вперше в кар'єрі буде виступати в 1/4 фіналу на змаганнях в Бірмінгемі, де зустрінеться з переможницею матчу Петра Мартич (Хорватія, WTA 45) - Міхаела Бузернеску (Румунія, WTA 30).

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Світоліна з прапором України викликала фурор в Римі.

Читайте всі новини по темі "WTA" на сайті "OBOZREVATEL".