Росію позбавили великого тенісного турніру

13,6 т.

Великий турнір Жіночої тенісної асоціації Moscow River Cup з наступного сезону буде проходити за межами території Росії. Змагання отримали нове місце проведення та назву.

"Офіційно: ми отримали схвалення Правління WTA на зміну місця розташування турніру на Юрмалу (Латвія) в календарі WTA в 2019 році. Нова назва турніру - Baltic Open", - написав на своїй сторінці директор Moscow River Cup Олександр Островський.

Читайте: Світоліна показала, як мучить себе заради успіху

У 2018 році турнір проходив із 22 по 29 липня. Призовий фонд змагань склав $750,000. У фіналі турніру за головний приз боролися росіянка Анастасія Потапова і сербка Ольга Данилович. У непростому поєдинку в трьох сетах перемогу здобула 17-річна тенісистка з Сербії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, найкраща тенісистка України Еліна Світоліна вдруге виграла показовий турнір у Франції Open de Caen. У фіналі виставкових змагань у Кані наша співвітчизниця за 1 годину 49 хвилин із рахунком 3:6, 6:3, 6:4 обіграла 30-у ракетку світу Олександру Сасновіч.