Росіянин у люті ледь не розгромив корт після поразки на Wimbledon: відео

11,0 т.

Російський тенісист Данило Медведєв відзначився хамською поведінкою під час матчу третього кола Wimbledon.

23-річний тенісист в поєдинку проти бельгійця Давида Гоффена не впорався з емоціями у вирішальному п'ятому сеті, в якому вів 4:1, але втратив перемогу.

Читайте: Сенсація: у драмі визначилася суперниця Світоліної у чвертьфіналі Wimbledon

Медведєв постійно сперечався з рефері, висловлюючи незгоду з його рішеннями, а в одному з моментів почав бити ракеткою по загородженню. Крім того, вже після своєї поразки росіянин, йдучи з корту, відмовився тиснути судді руку і вдарив ракеткою про трав'яний газон. Такі дії Данила коштували йому 5,5 тисячі доларів штрафу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перша ракетка України Еліна Світоліна з національним рекордом вийшла в чвертьфінал Wimbledon.