Найкраща тенісистка України розірвала росіянку на старті турніру в Азії

16,2 т.
Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна впевнено стартувала на турнірі Taiwan Open в Китайському Тайпеї з призовим фондом 250 тисяч доларів. У матчі 1/16 фіналу наша співвітчизниця просто познущалася над представницею Росії Євгенією Родіною, обігравши її в двох партіях - 6:0, 6:3.

Для перемоги Еліні вистачило лише 58 хвилин. На рахунку Світоліної дві подачі на виліт і чотири брейк-поінти. Цікаво, що в першому сеті українка віддала суперниці лише вісім розіграшів.

За вихід до чвертьфіналу Світоліна боротиметься з переможницею пари Катерина Козлова (Україна) - Люсі Градецка (Чехія).

Читайте: У мережі показали особисті фото 14-річної українки, яка стала сенсацією Australian Open

Як повідомляв "Обозреватель, 14-річна українка Костюк сенсаційно виграла юніорський Australian Open, обігравши в фіналі чинну чемпіонку.