Найкращий тенісист України вийшов у чвертьфінал престижного турніру

117Читати новину російською

Перша ракетка України Олександр Долгополов вийшов у чвертьфінал на турнірі в Ріо-де-Жанейро з призовим фондом в 1,471 млн доларів. Український тенісист, який займає в світовому рейтингу 36-те місце, з рахунком 3:6, 6:0, 6:3 обіграв іспанця Ініго Сервантеса.

Матч тривав одну годину і 22 хвилини, за які уродженець Києва виграв чотири гейми на прийомі, чотири рази подав навиліт і зробив дві подвійні помилки. Ця перемога стала восьмою для Долгополова в 14-ти зіграних у цьому році матчах.

Наступним суперником українця стане переможець іспанської дуелі Рафаель Надаль - Ніколас Альмагро.