Перша ракетка України на престижному турнірі вперше у кар'єрі обіграла титуловану росіянку

36,2 т.

Знаменита українська тенісистка Еліна Світоліна у драматичному матчі здолала росіянку Анастасію Павлюченкову у другому колі престижного турніру у Токіо із призовим фондом $885,500. Поєдинок за вихід у чвертьфінал завершився із рахунком 7:6 (5), 6:4 і тривав 1 годину 39 хвилин.

22-річна харків'янка 2 рази подала навиліт, зробила 1 помилку і реалізувала 4 брейк-пойнта. На рахунку уродженки Самари 1 ейс, 7 подвійних помилок і 3 брейка.

Ця перемога над Павлюченковою стала для Світоліної першою у кар'єрі. Дві попередні зустрічі завершилися на користь 17-ї ракетки світу. У 1/4 фіналу Світоліна зустрінеться з іспанкою Гарбіньє Мугурусою.

Читайте: Україна піднялася у престижному тенісному рейтингу

Раніше повідомлялося, що українські тенісисти серйозно піднялися у світовому рейтингу.