Неадекватний фанат Гітлера несподіваним способом перервав матч знаменитих тенісистів: відеофакт

9,8 т.
теніс

Один із глядачів перервав півфінальний матч тенісного турніру в шведському Бостаді між іспанцями Фернандо Вердаско і Давидом Феррером, вибігши у другому сеті на корт і викрикнувши нацистське гасло.

Першим на інцидент відреагував суддя на вишці, але порушник не підкорився його вимозі покинути корт. Співробітники охорони, які з'явилися на майданчику,  вивели його, і зустріч продовжилася. Перемогу з рахунком 6:1, 6:7 (3:7), 6:4 здобув Феррер, який у фіналі зіграє з українцем Олександром Долгополовим.

Читайте: Привіт нацистам: тенісний матч почався з неприємного курйозу

Відзначається, що цей молодик перебував в одному з нацистських угруповань і влаштував акцію в річницю теракту, скоєного Андерсом Брейвіком.