15-річна українська тенісистка виграла дорослий турнір в Австралії

52.7тЧитати новину російською

Українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею 60-тисячника ITF в Берні (Австралія). У фінальному матчі турніру, який тривав трохи більше години, 15-річна киянка у двох сетах обіграла швейцарку Вікторію Голубич - 6:4, 6:3.

Ключовий момент першого сету стався за рахунку 2:2, коли Марта зробила два брейка підряд. У другій партії Костюк з перших хвилин вийшла вперед і намагалася в суху розчавити опонентку, але лідируючи 2:0 програла три гейми поспіль.

Програючи 3: 2 київська спортсменка змогла взяти себе в руки і більше не віддала жодного гейму Голубич, здобувши перемогу в сеті - 6:3.

Цей титул став для Марти Костюк другим на турнірах ITF Pro Circuit. У травні минулого року вона виграла турнір з призовим фондом $ 25,000 в угорському Дунакесі.

Нагадаємо, що в півфіналі наша співвітчизниця здобула вольову перемогу над австралійською спортсменкою Зої Хайвс.

Читайте всі новини по темі "ITF" на сайті "Обозреватель".