"Жінка-павук" побила світовий рекорд у скелелазінні і стала зіркою інтернету

9,3 т.
'Жінка-павук' побила світовий рекорд у скелелазінні і стала зіркою інтернету

Індонезійська скалолазка Арьєс Сусанті стала зіркою інтернету після вражаючого виступу на чемпіонаті світу в Китаї.

24-річна дівчина подолала 15-метрову вертикальну стіну менш ніж за сім секунд, впевнено посівши перше місце в своїй дисципліні. Разом із завоюванням золотої медалі індонезійка встановила новий світовий рекорд.

Дівчина миттєво прославилася в соцмережах і надихнула уболівальників спорту: "Ми знайшли справжню людину-павука", "Вау, це ж індонезійська диво-жінка!" Один з користувачів заявив, що "більше часу витрачає на те, щоб піднятися вранці з ліжка".

Читайте: Українка після ампутації ноги встановила неймовірний рекорд

Відзначимо, що скелелазіння вперше включено до програми літніх Олімпійських ігор в Токіо-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше кенійська бігунка в неймовірному стилі побила 16-річний світовий рекорд, вигравши Чиказький марафон.