двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Інші види спорту

Вперше! Українська дзюдоїстка виграла "золото" на Grand Slam

Українська дзюдоїстка Єлизавета Каланіна вперше в кар'єрі виграла змагання серії Grand Slam.

Наша спортсменка взяла "золото" на турнірі, який приймала столиця Азербайджану Баку в категорії понад 78 кг.

У півфінальній сутичці українка здолала бронзового призера Олімпіади-2016 Анамарію Веленшек зі Словенії. А у вирішальному поєдинку поборола боснійську дзюдоїстку Ларису Церіч, яка в тому ж Баку завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу 2018 року. Єлизаветі вдався ефектний кидок суперниці, який і приніс їй перемогу.

Додамо, що крім Каланіної призером бакинського етапу Grand Slam став Іван Ядов, який завоював "бронзу" в категорії 66 кг.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські спортсменки викликали справжній фурор на чемпіонаті Європи з фітнесу та бодібілдингу, здобувши перемоги в трьох категоріях.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "OBOZREVATEL".