Український фехтувальник у важкому фіналі виборов "золото" Всесвітньої Універсіади

12,8 т.
Дмитро Чучукало

Українець Дмитро Чучукало став чемпіоном Всесвітньої Універсіади-2017, яка проходить у Тайбеї (Тайвань). Наш співвітчизник отримав важку перемогу у фехтуванні на рапірах.

Суперником українського спортсмена у вирішальному бою був представник Японії Кіосуке Мацуяма. У напруженій боротьбі Чучукало вирвав у азіата золоту медаль, здолавши його з рахунком 15:14.

Варто відзначити, що бронзовим призером став ще один представник України Ростислав Герцик. Він зайняв третє місце разом з італійцем Алессандро Паролі.

Читайте: Кримчанин із рекордом здобув для України "золото" Універсіади-2017, обігнавши росіянина

Завдяки цьому успіху в скарбничці "синьо-жовтих" на Універсіаді вже 12 медалей - 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що киянка завоювала "золото" Універсіади, здобувши для України ювілейну медаль.