планшету Взяти участь

/Інші види спорту

Українка встановила історичне досягнення на Юнацькій Олімпіаді-2018

15тЧитати матеріал російською

Українка Анастаія Прозорова завоювала перше в історії нашого бадмінтону олімпійське "срібло". На Юнацькій Олімпіаді-2018 в Буенос-Айресі спортсменка посіла друге місце в загальному заліку разом з командою Omega.

У фіналі змагань колектив Прозорової поступився групі Alpha з рахунком 106-110. Українка в парі з тайцем Кунлавутом Вітідсарном обіграла суперників 11:8, а разом із француженкою Леоніс Уе здобула перемогу в жіночому парному розряді 13:8, повідомляє прес-служба Федерації бадмінтону України .

Команда Omega

НОК України

Свій виступ на Юнацькій Олімпіаді-2018 прокоментувала сама Анастасія.

"Звісно, я трохи засмучена через те, що не вийшло завоювати золоті медалі командної першості, але я дуже рада цій нагороді. Кожен спортсмен моєї команди виклався на всі 100% і боровся до кінця", - відзначила учасників змагань українка.

Як повідомляв OBOZREVATEL, весляр Іван Тищенко та шпажистка Катерина Черній завоювали золоті медалі Юнацької Олімпіади-2018.

Читайте всі новини по темі "Юнацька Олімпіада" на сайті "OBOZREVATEL".